Now Reading
WordPress Google Fotoğraflar ile Artık Uyumlu Çalışacak

WordPress Google Fotoğraflar ile Artık Uyumlu Çalışacak

Artik WordPress Google ile anlaşma sağladı ve “Google Fotoğraflar”ın WordPress ile uyumlu çalışması kullanıcılara sunuldu.

WordPress’in duyurusuna göre, Google ile “Google Fotoğraflar” uygulamasıyla WordPress’in sisteminin uyumlu olması için anlaşma sağlandı. WordPress kullanıcıları sitelerine, bloglarına veya kendi paylaşım hesaplarına fotoğraf koyarken artık doğrudan “Google Fotoğraflar”ı seçerek, hesaplarına aktardıkları fotoğraflardan kullanabilecekler.

WordPress yeni site kuracaklar için her zaman basit ve etkili bir sistem sağlıyor. Özellikle de açık kaynaklı olmasından dolayı ücretli ,ücretsiz olmak üzere milyonlarca hazır temaya sahip olduğundan dolayı, neredeyse herkes tarafından kullanılan bir sistem olma yolunda ilerliyor.

Eklenilen bu özellik ile de mobil platforma olan uygunluğunu gün geçtikçe arttıran WordPress’in artık karşısında bu anlamda da rakipsiz kalacak gibi gözüküyor.

Wordpresin rakibi Blogspotu öne çıkaran tek özelliği bu idi .Şimdilerde Wordpres’de bu özelliği edinerek artık durumu eşitlemis hatta bir adım öne geçmiş diyebiliriz.

See Also

Fotograflarınızı kendi kullandığınız “Google Fotoğraflar”hesabiniza aktararak Google hesabınızdan veya WordPress hesabınızdan erişebilecek ve Blogunuza ,Sitelerinize ve Kullandığınız hesaplarınıza kolayca resim seçip ekliyebileceksiniz.

Kısaca WordPress ve Google hesaplarınızı eşleştirmeniz yeterli.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top