Now Reading
WhatsApp’ınızı Hemen Güncelleyin..

WhatsApp’ınızı Hemen Güncelleyin..

WhatsApp’ınızı Hemen Güncelleyin..
Whatsaap kullanıcıları güncellemenizi yapın çünkü akıllı telefon mesajlaşma uygulaması yeni iki özelliğini daha  sizlere sunmuş durumda .

Yaptığı güncellemeler ile kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmaya çalışan WhatsApp  bugün itibarıyla gelen güncellemedeki değişiklikler kullanıcıların oldukça beğenisini kazanacak.

Güncelleme ile gelen özellikler;-WhatsApp uygulamanın daha önceki beta sürümünde gördüğümüz ve sadece metin şeklinde oluşan bir WhatsApp durumu oluşturabilme özelliği.

-WhatsApp’daki diğer yeni özellik ise görüntülü görüşmelerde ekranının küçültülebilmesi özelliği oldu.

 

Bu gün itibarıyla WhatsApp kullanıcıları,  gelen bu yeni güncellemeyle artık paylaştıkları durumlarını bir yazı şeklinde  hazırlayıp yayınlayabilecekler.

Bunun yanında  Picture-in-Picture yani PiP adı verilen özellik sayesinde de WhatsApp’ta yapılan görüntülü görüşme ekranı artık küçültülebilecek.

See Also

PiP modu Android işletim sisteminin son versiyonu olan Oreo‘nun bir özelliği olarak dikkatleri üzerine çekti. Bu özellik sayesinde videolar küçültülebilecek ve ufak ekranda görüntülü konuşmaya devam edilebilecek.

WhatsApp da yaptığı güncelleme ile bu özellikten faydalanarak kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmaya devam edecek.What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top