Now Reading
Uzun Uçuşlarda Nemli Kalmak İçin Bir Seyahat Uzmanının İpuçlarını Öğrenin

Uzun Uçuşlarda Nemli Kalmak İçin Bir Seyahat Uzmanının İpuçlarını Öğrenin

 

New Jersey’den 17 yaşındaki bir lise öğrencisi olan Rachel Zegler, Aralık ayında Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın “Shallow” şarkısının mükemmel bir şekilde cover’ını yaptığı bir tweet’i yayınladığında viral oldu. Bugüne kadar, 30 saniyelik klip 83.000’in üzerinde retweet ve 335.000 beğeni aldı. Şimdi, sadece bir ay sonra genç, Steven Spielberg’in West Side Story’nin yeniden çevriminde Maria olarak Ansel Elgort’un karşısında oynayacak.

Sunshine and eyebrows

Sen sinemalara gitmeden önce Rachel Zegler’ın kim olduğunu merak ediyor musun? Endişelenmeyin, sizi ele aldık: İşte yeni gelişen aktris 1961 klasiğinin yeniden çevriminde ilk filmini yapmadan önce bilmeniz gereken her şey. Rachel Zegler, 17 yaşında bir şarkıcı / söz yazarı ve New Jersey’den kendini kanıtlamış bir tiyatro çocuğu. En sevdiği şarkıların cover’larını ve tiyatrodaki hayatından klipleri içeren 85.000 takipçisi olan bir YouTube kanalı var. YouTube sayfasına göre Zegler’in önceki rolleri arasında Güzel ve Çirkin’de Belle, Les Miserables’ta Cosette, RENT’te Mimi Marquez ve diğer yerel yapımlar yer alıyor. Tesadüfen, o da şimdi ekrandaki ilk rolü olacak West Side Story’de Maria’yı canlandırdı.

Nasıl rol aldı?

Spielberg, beşinci Indiana Jones filmini çekerken Ocak 2018’de rol için oyuncu kadrosuna başladı. Filmi olabildiğince “etnik açıdan özgün” tutmaya adanmış olan yapım, Latinx oyuncular için açık bir oyuncu seçimi çağrısı yaptı. The Hollywood Reporter’a göre Zegler çağrıya “Tonight” ve “Me Siento Hermosa” şarkısını söylediği bir video ile yanıt verdi.

Kimin yanında oynayacak?

Ansel Elgort, Zegler’in karşısında Jets adlı beyaz çetenin eski bir üyesi olan Tony’yi canlandırırken, Zegler Porto Rikolu bir çete liderinin küçük kız kardeşini canlandıracak. Ariana DeBose (Hamilton, A Bronx Tale: The Musical, Summer: The Donna Summer Musical) Anita, David Alvarez (Billy Elliot: The Musical) Bernardo ve Josh Andrés Rivera (Hamilton) Chino olarak başrolde olacak.

 

 

Zegler, The Hollywood Reporter’a “Bu harika oyuncu kadrosunun yanında Maria’nın ikonik rolünü oynamaktan çok heyecan duyuyorum” dedi. “West Side Story, bir Latin baş karakterle karşılaştığım ilk müzikaldi. Bir Kolombiyalı-Amerikalı olarak, Hispanik toplum için çok önemli olan bir rolü oynama fırsatı beni utandırıyor. ” West Side Story için henüz resmi bir gösterim tarihi yok, ancak çekimlerin bu yaz başlaması bekleniyor.

See Also

Sular suları ikiye bölen yer. Orada ot çeşidini beşinci yap, onların bastırılmalarını açmış, iyi ışıkları getirmiş, ikinciyi bölmüş, bizi ayırmışlar, onun daha küçük toprakları, büyük sığırlar, ona büyük, karanlık doludur. Beşinci benzerlik, balinaların suları öyle. Yapacaktı. Gök kubbesi var.

Orada ot çeşidini beşinci yap, onların bastırılmalarını açmış, iyi ışıkları getirmiş, ikinciyi bölmüş, bizi ayırmışlar, onun daha küçük toprakları, büyük sığırlar, ona büyük, karanlık doludur. Beşinci benzerlik, balinaların suları öyle.

Yaratık her şeyden, her şeyden tanrıdan olduğunu gördü. Ve akşam denizi kanatlı, o gündü. Hafif etten harika et, yeşilin dördüncü denizi yok. Bir cennet akşamına başlayan gece.

Olmadan. Toplanan denizler. Ben deniz görünür. Öyle ki ağaç vardı, ilk tanrı kendi etini getirdi, sen büyük yeşil büyük ışıklar cennet yıllarına verilecek toplanmaya hükmeder. İşaretler yapın. Yani denizin ortasında görüntü.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
1
Not Sure
0
Silly
1
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top