Now Reading
Ünlülerin Bakım Sırları

Ünlülerin Bakım Sırları

Hanımlar…

Size birkaç sır vereceğim. Üstelik ünlülerin ciltlerine uyguladıkları bakım sırlarından! Hem daha doğal hem de daha güzel görünmek için yapmanız gereken birkaç şey var. Sağlığınıza dikkat ederek işe başlamalı, cilt neminizi korumaları ve yaşlanmaya karşı tedbirli olmalısınız. Peki, nasıl?

Cilt Temizliği Her Şeyden Önemli

Öncelikle söylenen en önemli şey tabi ki cilt temizliği. Eğer cildinizi sabah kalktığınızda ya da akşam yatarken temizlemiyorsanız, işte o zaman en büyük hatayı yapıyorsunuz demektir. Cildinizi önce bir güzel arındırıcı temizleme jeli ile temizlemelisiniz. Ardından tonik ile silmeli ve daha sonra nemlendirmelisiniz. Aynı şekilde akşam; makyaj temizleyiciniz ile makyajınızı çıkarmalı, cildinizi jel ile temizlemeli ve yıkmalı ardından nemlendirmelisiniz.

Cildi Nemlendirmek

Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sadece sudan alması imkansız. Cilt kuruluğu, yaşlanma ya da farklı bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız, seçimlerinizi hemen cilt tipinize en uygun olan nemlendiriciden yana yapmalısınız.

See Also

Cilt Bakımı

Ünlülerin en hassas olduğu konu tabi ki cilt bakımı. Sağlıklı görünen bir cilt için tabi ki yapılması gereken şey cildiniz ihtiyaç duyduğu arınma yöntemleridir. Mesela sivilceli bir cildiniz varsa salatalık maskesi, yağ dengelemek için kurutucu maske ya da kuru ise nem maskesi uygulamalısınız. Bunların hepsini ünlü kozmetik mağazalarında uygun fiyata bulabilirsiniz. ve tabi ki bol bol su içmeyi de ihmal etmemelisiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top