Now Reading
Topuklu Ayakkabı İle Yürümenin Püf Noktaları

Topuklu Ayakkabı İle Yürümenin Püf Noktaları

Topuklu Ayakkabı İle Yürümenin Püf Noktaları

Bayanlar biliyorum, topuklu ayakkabı ile yürümek bazen zor olabiliyor. Hatta bel ağrısına, bacak ağrısına yol açabiliyor. Ancak bununda çözümleri var. Hem güzel görünmek hem de rahat edebilmek için size en uygun olan topuklu ayakkabıyı seçmek gerekiyor.
Pek çok kadın için zordur bunu başarmak ama bir kere alıştığınız zaman zaten bir daha vazgeçemiyorsunuz. Kadınların bazıları topuklu ayakkabı ile yürümekten çekindiği için düz ayakkabıları tercih ediyor. Siz de bu tarz endişeler yaşıyorsanız, doğru ayakkabıyı bulamamışsınız demektir.

Muhteşem güzelliği ile dünyanın en özle kadınlarından olan Marilyn Monroe; “bir kadına doğru ayakkabıları verin, dünyayı fethetsin.” Demiş. Aslında o kadar doğru söylemiş ki! Tabi ki topuklu ayakkabı ile yürümek zor. Ancak hiç denemediyseniz önce kısa topuklu olanlarla başlayıp ardından topuğunuzun santimini yükseltebilirsiniz. Ama bunun için acele etmeyin önce 6 cm’lik bir topuklu ayakkabı ile yürüyemeye alışın. Birkaç ay sonra 8-9 cm’lik bir ayakkabı giyim ve onunla daha uzun süre geçirin. Ardından zaten geçirdiğiniz zamanı göz önünde bulundurarak nasıl bir topuklu ayakkabıya ihtiyacınız olduğunu sizde anlayacaksınız.
See Also

Topuklu Ayakkabı ile Nasıl Yürümeli?

Kadınların en merak ettiği şeydir bu? Acaba en doğru olanı nasıl yürümek? En basit olanı düz ayakkabı ile yürümektir. En önemli yöntem ayağın hızlı bir şekilde yerle temasıdır. Yolda yürürken önce topuğunuzu, sonra parmak uçlarınızı yere basarsanız, doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.
What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top