Now Reading
Susuz Manikürün Faydaları

Susuz Manikürün Faydaları

Susuz manikürün faydaları

Son dönemde git gide yaygınlaşan bir manikür yöntemi olan susuz manikürü hiç denediniz mi? En sağlıklı ve hızlı sonuç veren manikür yöntemlerinden oldu bile. Çünkü klasik yöntemler ile kaybettiğiniz zamanı kaybetmeden daha hızlı ve güzel yöntemle muhteşem ellere sahip olabiliyorsunuz.

Peki, nedir bu susuz manikür?

Öncelikle bildiğiniz klasik yöntemli manikürü unutun. Su yok. Özel bir manikür eldiveni var içinde de jel var. Ellerinizi yıkayıp kuruluyorsunuz ve daha sonra eldivenleri giyiyorsunuz. 10 dakika bekleme süresi var. Bu 10 dakika başlamadan önce eldivenin içindeki jeli güzelce parmaklarınıza yediriyorsunuz ve yumuşacık bir his kaplıyor.

10 dakika dolduktan hemen sonra eldiveni çıkarıyor ve yumuşayan fazlalık et temizliğine başlıyorsunuz. Suyun içine sokup şişen parmaklar yerine bakım uygulanmış yumuşacık parmaklarınız olduğunu göreceksiniz. Ardından et temizleme işlemi yapıldıktan sonra koruyucu bir oje sürüp, istediğiniz renkli ojeyi uygulayabilirsiniz. Ardından mutlaka kurutucu oje ve parlaklık verecek bir sprey uygulamayı unutmayın.

See Also

Sonucu gördüğünüz zaman sizde şaşıracaksınız. Elleriniz sanki bakım uygulanmış gibi yumuşacık ve parlak bir görünüme kavuşacak. Ayrıca klasik manikür yöntemine göre oldukça uzun süre dayandığınız da söylemeliyim. Bundan sonraki manikür seçimleriniz de buna göre yapabilirsiniz. Sonuçta el sağlığı ve güzel görünüm için bu muhteşem yöntemden geri kalmamalısınız.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top