Now Reading
SOLE ORGANİK’TEN KAZANMAK İSTERMİSİNİZ..

SOLE ORGANİK’TEN KAZANMAK İSTERMİSİNİZ..

Merhaba Sevgili Dostlar;

            Sole Organic ile Yeni Yıl da Hediyelerimizle Sizlerleyiz..
anabanner

Güvenli ve etik ellerde üretilen, doğal kozmetik ürünlerinin cenneti 

Sole Organic'te:
  • En nadide doğal malzemeler kullanılarak üretilen geniş bir ürün yelpazesi
  • Hem çevreye hem de insan sağlığına zararsız ürünler
  • Doğal kozmetik denince akla gelen en kaliteli markalar
  • Deterjandan diş macununa, traş kreminden pişik kremine kadar tüm ailenin ihtiyaçlarına yönelik çeşitler bulunuyor!
Sole Organik Hakkında Bilgilenelim..
Aslında bir mühendisim. Anne olduktan sonra kendinden daha değerli bir varlığa sahip olmanın sorumluluğu ile onu gelişimini etkileyebilecek her şeyin en zararsızıyla koruma büyütme arayışı içine girdim. Onun için her zaman, acımasızca doğaya müdahale etmeyen ellerden geçen ürünleri tercih ettim. Zaten havayı soluduğumuz her an, kontrol edemediğimiz birçok çevresel zararlı etkinin tehdidi altındayız. En azından kontrol edebildiklerimin seçiminde doğru karar vermem gerektiğine inandım. Emek vererek araştırdım, güvenliyse tercih ettim, fayda gördüysem tavsiye ettim, hediye ettim. Aynı bir gün tesadüfen tanıştığım içeriği organik balmumu ve organik zeytinyağından oluşan yenilebilecek kadar güvenli, etik ellerde yapılmış olan kremler ve el yapımı sabunlar gibi. Adını güneşten alan Sole Organic çatısı altındaki tüm ürünlerin tamamının içeriği, güneşle dengesini koruyan doğanın güvencesi altındadır. Kozmetik sektöründe kullanılan, gözeneklerinizden hızla sızarak sağlığınızı tehdit edebilecek petrol türevi, vazelin, paraben, parafin, suni renklendirici, parfüm içermez. Ürün ambalajları etiketleri dahil olmak üzere doğaya geri dönüşümlüdür Ürünlerin her biri, farklı coğrafyalarda yaşayan medeniyetlerin, kültürlerin nesiller boyu aktarılmış güzellik ve sağlık reçetelerinin senteziyle oluşturulmuştur. Tüm ürünler kendi içerikleri doğrultusunda yenileyici, canlandırıcı, koruyucu, yaşlanma karşıtı özellikleri dışında ayrı ayrı şifa özelliklerine de sahiptir. Organik tarım ürünlerinden üretimlerinin yapıldığına dair üniversite testleri ve sertifikaları bulunmaktadır. Sole Organic bir çocuğu geleceğe hazırlarken doğdu. Geleceğe sahip çıkmak hepimizin sorumluluğudur. Bu bilinçle hareket eden toplumlar geleceğe sağlıklı düşünen, sağlıklı yaşayan, güvenen nesiller aktarırlar. Doğaya güvenin.. 
Sole Organic 

Sole Organic’te..          
         -Adını güneşten alan Sole Organic’te yer alan tüm ürünlerin içeriği, güneşle dengesini koruyan doğanın güvencesi altında
         -Kozmetik sektöründe kullanılan, sağlığınızı tehdit edebilecek petrol türevi, vazelin, paraben, parafin, suni renklendirici, parfüm içermiyor.
         -Ürün ambalajları etiketleri dahil olmak üzere doğaya geri dönüşümlü.
        -Ürünlerin her biri, farklı coğrafyalarda yaşayan medeniyetlerin, kültürlerin nesiller boyu aktarılmış güzellik ve sağlık reçetelerinin senteziyle oluşturulmuş.
        -Tüm ürünler, kendi faydaları haricinde, ayrı ayrı şifa özelliklerine de sahip.
        -Üretimlerinin organik tarım ürünlerinden yapıldığına dair üniversite testleri ve sertifikaları bulunuyor.

Doğanın mucizevi dokunuşlarını teninizde hissettirecek, ödüllü ve sertifikalı organik kozmetik markalarının olduğu SoleOrganic.com’dan yapacağınız 60 tl ve üzeri alışverişlerde 20 Tl alışveriş puanı hediye.Tek yapmanız gereken Facebook SOLE ORGANİC sayfasını beğenip siteye üye olmanız.


 KAMPANYAMIZ VE KURALLAR**2 kişiye Bagno di Roma Organik Zaytinyağı Kremi(47 tl fiyatı)
Linke tıklayıp ürünü inceleyebilirisiniz
urun-290-Bagno-di-Roma-Organik-Zeytinyagi-Kremi

See Also

 ŞARTLARIMIZ

1-Sitemize üye olmalısınız soleorganic.com/yeniuye

2-Facebook sayfamıza katılmalısınız http://www.facebook.com/pages/Sole-Organic/189631384412817
3-Twitterı olanların takibe almalı http://twitter.com/#!/soleorganic
4-Siteden istediğiniz bir ürünü facebook duvarınızda yada bloglarınızda linkiyle birlikte tanıtmalısınız
5-Kampanyamızı facebook yada (varsa bloğunuzda) duyurmalı ve  bloğumu izlemeye almalısınız
Kampanyamız sonuda   .2.. kişi bu güzel hediyelerimizi kazanacak.Tek yapmanız gereken şartları yerine getirmek ve Size ulaşabilmemiz için yorum bırakmanızdır.Kargo firmamıza aittir .Katılacak olan herkese bol şanslar.Kampanyamız -31 Aralık tarihinde  sona erecektir…
What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top