Now Reading
SİNDERELLA ESTETİĞİ..

SİNDERELLA ESTETİĞİ..

Son dönemin en ilginç estetik çeşitlerinden biri olan Sinderella estetiği ile karşınızdayız. Nedir bu Sinderella estetiği? Sinderella estetiği nasıl yapılır? Gelin, detayları hep birlikte öğrenelim.

Sindrella Estetiği adı verilen ve  “Çok acı verici ve oldukça riskli” olduğunu söylense de, İngiltere’de bu işlemlere olan talebin her geçen gün arttığını belirtti.

İngiliz Daily Mail gazetesine konuyla ilgili bir açıklama yapan Harley Street Estetik Ayak Ameliyatları Merkezi doktorlarından Jason Hargrave, “Sindrella ameliyatları giderek daha da popüler hale geliyor.

Özellikle Sex and The City dizisinde görülen çarpıcı topuklu ayakkabıların moda olmasının ardından aldığımız ameliyat talepleri oldukça arttı” dedi.

 

See Also

AYAKLARA 5 HAFTA TEL TAKILIYOR

Dr Gargrave’in hastalarından yapılan operasyon sonrasında yaşadıkları sıkıntılara bile nasıl katlandıklarını ve günlerce ayaklarındaki tellerle dolaştıkların anlatıyorlar ve,antibiyotik tedavileriyle sonucu ulaşmada yaşadıkları bu sıkıntılı süreç bir kadınların güzellik uğrunda herşeye katlanabileceklerini bir kez daha görüyoruz.. . Operasyonun yaklaşık 4 bin 500 sterline (yaklaşık 16 bin 500 TL) mal olduğu belirildi.

Hem pahalı hemde bu kadar acı veren ve oldukça da riskli bir operasyonu sanırım denemeyi düşünmezsiniz.Biz sadece bilginiz olsun diye yazdık:))

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top