Now Reading
Sezonun En Havalı Çanta Modelleri

Sezonun En Havalı Çanta Modelleri

Sezonun En Havalı Çanta Modelleri
Bu yılın en güzel çanta modellerini incelemeye hazır mısınız? Bayanlar sizin için araştırdık ve en güzel çanta modellerini bulduk. 2019 kış sezonu için tercih edebileceğiniz ve yen yıla yakışır, kombinlerin vazgeçilmezi olacak çanta modellerine gelin hep birlikte göz atalım.Dünyanın birbirinden ünlü tasarımcılarına ait ve bir o kadar da kullanışlı ve farklı tasarımları ile dikkat çeken çanta modellerini incelemeye başlayabiliriz. Özellikle sırt çantalarının çok ön planda olduğunu görmek mümkün. Hem her tür kombine uygun hem de en kullanışlı çanta modelleri arasından kendiniz için en uygun olanı seçmeye hazır olun çünkü kış sezonu için 2018 yılının modasını takip etmek gerekir. Aslında renkler konusu oldukça karışık. Bu sene çok renkli çantalar moda yani geniş desenler ya da renkli figürler çantaların üzerinde yer alıyor.See Also

Bu konunun öncüsü tabi ki Love Moschino!
Beymen’de bu sene sırt çantalarına verdiği yön ile çok konuşuldu. Özellikle kürklü modelleri çantalarda ön plana çıktı! Chloe markası da özellikle büzgülü sırt çantaları ile 2019 sezonunda ön planda olan diğer bir marka!
Dünyanın en özel markaları en güzel çantaları ve tabi ki tasarımları en keyifli kombinlerinizde yer almak için bekliyor. Özellikle Vakko ve Beymen çantaları bu yıl Türkiye’de 2019 kış ve bahar sezonu için en özel detaylarla seçimlerinizi bekler.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top