Now Reading
SEOzone 3. Kez İstanbul’da Gerçekleşiyor

SEOzone 3. Kez İstanbul’da Gerçekleşiyor

SEOzone 3. Kez İstanbul’da Gerçekleşiyor

seozeo
Doğu Avrupa’nın en büyük ve prestijli Dijital Pazarlama Konferansı 2015 yılında düzenlenecek SEOzone’15 etkinliğini Türkiye’de gerçekleştiriyor. Bu müthiş organizasyonun sahipliğini ise Türkiye’nin en yenilikçi ve yaratıcı dijital ajansı SEOzeo yapıyor. Tüm dünyada adını duyurmuş, en başarıl SEO uzmanları bu konferansta buluşuyor.
2013 yılında başlanan SEOzone Summit etkinlikleri o tarihten beri SEOzeo tarafından dünyanın ileri gelen SEO komünitesinin en tanınmış isimlerine ev sahipliği yapıyor. Dünya üzerinde geniş bir yer kaplayan SEO hizmetlerinin Türkiye’de de gelişmesini sağlamak amacıyla birçok şirket katkılarıyla konferansta yerini alıyor.
SEOzeo kurucusu Yiğit Konur, SEOzone’15 etkinliğine hem ev sahipliği yapıyor hem de konuşmacı olarak konferansta yer alıyor. Dünyanın her yerinde gerçekleştirilen SEO etkinliklerinde Yiğit Konur en başarılı SEO uzmanları arasında konuşmacı olarak davet edilmekte. Ayrıca önemli yarışmalarda da yaptığı jüri üyelikleri ve çeşitli platformlarda gösterdiği özveriler ile Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ediyor.
SEOzeo tarafından düzenlenen etkinlikte SEO konusuna dair birçok kategori ele alınacak. Konferans ve paralel workshoplarda SEO hizmetinde uygulanabilecek etkili teknik çözümler ile kurumsal uygulamalar inceleniyor. SEO know- how uygulamaları bu konferans ile Türkiye’ye taşınıyor. Dijital alanda yapılabilecek Pazar analizleri, pazarlama trendleri, SEO başarılarının değerlendirilmesi gibi temel konularda konferans süresince en deneyimli uzmanlar tarafından teker teker ele alınıyor.
SEO zaman geçtikçe kendi bünyesinde yeni yöntemler geliştirmiş durumda. Pazar analizi konusunda ortaya çıkan yeni uygulamalar konferans aracılığı ile katılımcılara aktarılıyor. Konferans içerisinde ayrılan bölümlerde teknik SEO workshopları, stratejik detaylar, webde performans yönetimi ve pazarlama dünyasında gerçekleşen son gelişmelerin hepsi incelenebiliyor. SEO anlamında en yüksek başarıya ulaşmak için uygulanabilecek en hızlı, en yalın ve etkili çözümler SEOzeo tarafından düzenlenen SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda dile getiriliyor.
Contentzone’da yer alacak olan Anum Hussain’in içerik pazarlaması hakkında sunumları INBOUND gibi birçok uluslararası konferansta büyük ilgi görmüştür. Anum’un sunumları 1 milyon üzerinde görüntülenmiştir ve içerisinde birçok konuda bilgi paylaşımları bulunmaktadır. Bunların arasındaki konu başlıklarında “Özgün içerik kraldır.”, “Doğru içerik nasıl hazırlanır?” konuları yer almaktadır.
Ödüllü bir blogger olan Ian Cleary’de bu konferansta sosyal medya teknolojileri alanında yaşadıklarını ve öğrendiklerini bu konferansta paylaşıyor. Contentzone ise blogların nasıl daha aktif bir hale getirilebileceğine dair fikirler sunuyor. Uzman isimler aracılığıyla online hedef kitleleri yaratmak ve onlara ulaşma konusunda nasıl danışmanlık hizmetli alınabileceği irdeleniyor.
27 Kasım Cuma günü İstanbul Şişli Marriott Hotel’de SEOzone’15 açılışını gerçekleştiriyor. 28 Kasım’da ise içerik.com bünyesinde düzenlenen, Türkiye’nin ilk uluslararası içerik pazarlama konferansı CONTENTZONE ile etkinlik devam ediyor.
Türkiye’nin SEO alanında ayrıcalıklı ajanslarından biri olan SEOzeo, bünyesinde edindiği tecrübeleri bu alana ilgisi olan herkesle SEOzone’15 de paylaşıyor. Birçok bilginin paylaşılacağı bu konferansta katılımcılara etkili sunumlarla birçok öğreti aktarılıyor.
Konferans programı ile ilgili daha detaylı bilgiler almak isterseniz www.seozeo.com.tr adresinden her türlü ayrıntıya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top