Now Reading
Salatalıklı Su Zayıflatır Mı?

Salatalıklı Su Zayıflatır Mı?

Son dönemde oldukça yaygınlaşan ve herkesin çok merak ettiği bir konu var. Ünlülerin de çok fazla tercih ettiği ve kullandığı özellikle formda kalmak ve daha fazla zayıflamak isteyenlerin tercih ettiği salatalıklı su!

Salatalıklı su ne işe yarar? Salatalığın yararları nelerdir? Salatalık  hakkında bilmeniz gerekenler ve daha fazlasını hemen anlatalım. Salatalık içinde bulunan su oranı ile özellikle cilde çok iyi gelmektedir. Hem daha sağlıklı beslenmek hem de daha hızlı zayıflayabilmek için salatalıklı su kürünü uygulayabilirsiniz. Hem en hızlı sonucu alabilirsiniz hem de kesinlikle harika bir tercih yapmış olursunuz.

Daha sağlıklı zayıflamak ve zayıfladığınız zaman formunuzu korumak için en kolay yöntemlerden olan salatalıklı su nasıl yapılır?

Salatalıklı Su Tarifi

Malzemeler

1 Litre Su

See Also

3 Tane Taze Salatalık

Yapılışı:

1 litre suyun içine taze ve yıkanmış pijamalı soyulmuş olan salatalıkları ince dilimlereyek atmanızı tavsiye ederiz. Ortalama 30 dakika bekledikten sonra suyunuzu içmeye başlayabilirsiniz. Hatta hazırladığınız karışımın ardından üzerine su ekleyerek gün boyu da tüketmeye devam edebilirsiniz. ayrıca daha da tatlandırmak için suyun içine 1 dilim limon ya da birkaç yaprak nane atabilirsiniz. Böylece metabolizmanız daha da hızlanır ve en sağlıklı şekilde kilolarınızdan kurtulmayı başarabilirsiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top