Now Reading
Saçlarınız Böyle Sağlıklı Kalabilir!

Saçlarınız Böyle Sağlıklı Kalabilir!

Sağlıklı saçlara kavuşmak ve her türlü dış etkenden korumak için yapmanız gereken çok güzel bir şey var. Saçlarınızın daha parlak ve güzel görünmesini istiyorsanız, hanımlar Gigi Hadid yöntemini denemelisiniz!

Sosyetik güzel Gigi Hadid parlayan ve muhteşem görünen saçlarının sırrını açıkladı. Özellikle kolay uygulanan ve muhteşem sonuçlar veren harika bir tarif vereceğiz size.

Hindistan cevizi yağı tabi ki bu işin en önemli sırrı. Hem parlak hem de dolgun saçlara sahip olmak isterseniz yapmanız gereken en önemli şey bakım! Saçlarınızın parlak olması ve güzel görünmesi için Hindistan cevizinin muhteşem faydalarından yararlanmalısınız.

Peki, nasıl yapılır?

Öncellikle saçlarınızı bir gün önce yıkayın. Ertesi gün saçlarınıza dipten uca kadar hindistancevizi yapını sürün ve saçlarınızı toplayın. 3 gün saçlarınızı hiç yıkamamalısınız. 3.günün sonunda saçlarınızı önce açıp taramalı ve ardından şampuanla bir güzel yıkamalısınız.

See Also

Saçınıza önce şampuanı sürün ve masaj yaparak diplere yedirin. Ardından durulayın ve aynı işlemi 1 kere daha yapın. Zaten çok kolay temizlenen bir yağdır. Bunu özellikle kış aylarında yapmakta fayda var. Tabi ki saçlarınızı değil ama vücudunuzu yıkayabilirsiniz. Ancak 3 gün dayanın ve sonra saçlarınızdaki parlaklığı keşfetmeye hazır olun!

Bu bir Gigi Hadid taktiğidir. Ünlülerin buna benzer pek çok bakım sırrı var. Ama genç yıldız saçlarının nasıl bu kadar parlak kaldığını açıklamış oldu.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top