Now Reading
Saç dökülmesinin çözümü yoğurt kürü!

Saç dökülmesinin çözümü yoğurt kürü!

Muhteşem bir tarif var sırada, hanımlar! Eğer saçlarınız dökülüyorsa ve siz bundan şikayetçi iseniz kesinlikle yoğurt kürünü denemelisiniz.

Ev yapımı yoğurdun kullanılması gereken bu saç maskesinde kesinlikle dikkat etmeniz gereken en önemli kural budur. Yoksa hazır yoğurt kullanarak sonuca ulaşamaz hatta saçlarınıza daha da zarar verebilirsiniz. Saç dökülmesine son vermek için uygulamanız gereken detaylar sizin için burada yer alıyor.

Saç Dökülmesini Durduran Yoğurt Maskesi İçin Malzemeler

1 su bardağı ev yoğurdu

1 yemek kaşığı bal

1 yemek kaşığı tuz

7-8 damla limon suyu

See Also

Nasıl Yapılır?

1 su bardağı ev yoğurdu, 1 yemek kaşığı bal, 1 yemek kaşığı tuz ve 7-8 damla limon suyunu bir güzel karıştırıyoruz. Saç köklerinize bu güzel karışımı uyguluyoruz ama sadece saç köklerinize. Çünkü amacımız sadece saç derimize bu karışımın uygulanması.

Bu karışımı haftada 1 kere uygulamanız yeterli olacaktır. 4 hafta ardı ardına uygulayabilir ardından ayda 2 kere uygulayabilir ve daha sonra ise ayda 1 kere bakım olarak düzenli yapabilirsiniz. Sonuçlarını çok hızlı görebileceğiniz bir kürdür ve besleyiciliği de yüksektir. Saçlarınızdaki değişimi hemen fark edecek ve ne kadar doğal uzadığını ve dökülmelerin son bulduğunu siz de fark edeceksiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top