Now Reading
Rujunuzun Bulaşmaması İçin İpuçları

Rujunuzun Bulaşmaması İçin İpuçları

Hanımlar Rujunuz Artık Bulaşmayacak..Nasıl mi..Sizlere vereceğim tüyolar işinize yarayacak..

Koyu renk şahane bir ruj sürüp dışarı çıktınız ve 1-2 saat sonra rujunuz silinmiş “of of ne kadardir böyle dolaşıyorum” diye üzüldünüz mü?

Nefis rujunuz ile kendinizdenemin dolaşırken bir bardak su ictiniz oof bardağa bulaşti ve dudağınızdan rujunuz çıktı mı?

Tamam bizimlesiniz üzülmeyin..

Rujunuz hiçbir yere geçmesin, nasıl sürdüyseniz öyle kalsın istiyorsanız ünlü makyözlerin kullandığı yöntemi kullanabiliriz..
Öneri 1: Rujunuzu dudağınıza sürdükten sonra bir kağıt peçeteyi ince kat haline getirip dudağınıza koyun ve onun üzerinden renksiz pudrayla geçin. Peçeteyi kaldırdığınızda rujunuzun biraz matlaştığını göreceksiniz.

Öneri 2: Sonrasında rujunuzu tekrar sürün.

Öneri 3: Şimdiyse dudağınıza rujunuza yakın tonlarda bir göz farıyla geçerek rengi sabitleyin. Diyelim ki rujunuz bordo. O zaman son adım olarak kırmızı ya da bordo gibi yakın renkli bir farı tüm dudağınızın üzerine sürüp yediriyorsunuz.

İşte hanimlar ünlü makyözler tarafından denenmiş ve test edilmiş bu yöntem sayesinde de bir daha bardaklarda veya sevdiklerinizin yanaklarında ruj lekeleri görmediğiniz yeni bir hayata başlıyabilirsiniz hanimlar..

Dudaklarınızda rujunuz bozulmadan Uzun saatler geçirebileceksiniz..
Eveet hanımlar rujunuz sürmeden önce uygulayacağınız özel ev yapımı peelinglerden bir tane önerim daha olacak sizlere..

See Also

Koyu renk rujların bir diğer dezavantajı da pigmentleri çok güçlü olduğundan dudak çatlamalarını ve soyulmaları çok fazla gösterir. Bu kötü görünümü engellemeniz  basit bir peeling önerim var sizlere!

Türk kahvesi bu konuda en büyük yardımcımız..

  • Ufak bir kaba, bir yemek kaşığı türk kahvesi,
  • yarım yemek kaşığı toz şeker ve
  • bir çay kaşığı bal koyup karıştıralım.
  • Elde ettiğimiz bu karışımı dudaklarımıza masaj yaparak sürelim ve son olarak durulayalım.

Uygulama bittikten sonra değişimi hemen farkedeceğinize eminim..Dudaklarınız eskisine göre daha pürüzsüz ve yumuşamış olacaktır.

Eğer bu işlemi yapmak için zamanınız yoksa ve aceleniz varsa bir miktar pudrayı dudaklarınıza sürüp, kullanacağınız rujun daha pürüzsüz gözükmesini sağlayabilirsiniz.
What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top