Now Reading
Örgü Kedi Yatağı

Örgü Kedi Yatağı

Hanımlar! Bugün size muhteşem bir tarifimiz olacak. Örgü kedi yatağı son dönemde rengarenk evlerde karşımıza çıkan detaylardan. Sizin de bir kediniz varsa ve siz de kediniz için harika bir yatak yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bir ya da birkaç renkten oluşan harika bir yatak tarifimiz olacak. Örgü kedi yatağını yapmak için yün ip, 10 mm şiş ve örgü iğnesinden başka bir şeye ihtiyacınız yok. İstediğiniz renk kullanabilirsiniz. Hatta kedinizin rengine göre bile bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca en güzeli birkaç tane yapmak. Çünkü kediniz istediği yerde istediği gibi uyuyabilir. Hem dekoratif hem de kedinizin hoşuna gidecek olan yuvarlak ve sıcacık bir yataktan daha güzel ne olabilir. Yatağınız yıprandıkça ya da kirlendikçe yenisini bile işleyebilirsiniz. 1 gününüzü almaz.

Örgü Kedi Yatağı için Malzemeler

-Yün ip

-2 adet 10 mm şiş

See Also

-Örgü iğnesi

Örgü Kedi Yatağı Nasıl Yapılır?

Öncelikle 28 ilmekle haroşa örgüsüne başlayın. 60 sıra kadar ya kedinizin boyutuna göre daha da fazla örüp, genişletebilirsiniz.  Örgünüzü bitirdiğinizde uçlarını örgü iğnesiyle birleştirin. Büyük bir bere elde edeceksiniz. Dev berenin tepe kısmını büzerek dikin. Daha sonra içeri alarak yatağın merkezini oluşturun.

View Comments (0)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2019 Issue Magazine Wordpress Theme. All Rights Reserved.

Scroll To Top