Now Reading
Mngturizm ile gezelim

Mngturizm ile gezelim

Yaz aylarının güzelliğini doya doya yaşamak ve konforlu güzel bir tatil geçirmek için araştırmalarımızı seyahat rehberleri içerisinde yaparken en güvenli ve en rahat ulaşım olanağı sağlayan yurtdışı turları içerisinde tercihimizi yaptık ve tabiki mngturizm ile yola koyulduk.

Yurt dışı turlarından en cazip ve en ilgi gören turlar arasında Roma Ve Floransa yı tercih ederek gideceğimiz yerler hakkından bilgilendik.

Her mevsim şahane olan Roma sayısız tarihi esere ev sahipliği yapıyor.Yolunuz buraya düşerse mutlaka Vatikan, ilk gezip göreceklerinizden olmalı. En etkileyici mimari düzenlemeleri ile San Pietro Meydanı, papanın evi ,hapishane olarak da kullanılmış olan Castel Sait Angelo, Colosseum ve Roma Forumu, mutlaka görmelisiniz.

İtalya’ya yolunuz düştüğünde,gezinizin bir kısmını da , sanatçı ruhlu şehir Floransa’ya ayırın mutlaka. Açıkhava müzesi gibi Piazza Delle Signoria’dan Neptün Havuzu’na, Michelangelo’nun görkemli Davut Heykeli’nden Ponte Vecchio Köprüsü’nü gezi listenize mutlaka ekleyin. Rönesans’ın ruhunu yansıtan Uffizi Sanat Galerisi Bahçesi, tüm görkemiyle sizi ağırlıyacaktır.. Mimari aşıkları için de görkemli Santa Maria del Fiore Katedrali ve Vaftizhane, ise görülmeden dönülmemeli.

MNG Turizm, Türkiye’nin dört bir yanındaki yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turları, şehir otel seçenekleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, incentive, toplantı grupları, bayii teşvik gezileri ile alt yapı olarak rahatlıkla aradığınız herşeye kolayca ulaşabileceğiniz , esnek bir tasarım kullanılan MNG Turizm web sitesi ile kullanıcılarına on-line rezervasyon olanağı sunmakta ve 360 web acentesi ile mişteri memnuniyetini gereken önemi göstermektedir. Ayrıca Türk Hava Yolları online bilet sisteminden, yabancı havayollarının kullandığı bilgisayar sistemlerinden (Amadeus, Troya) ve bilet kurye servisi ile kusursuz organize edilmiş bilet departmanı ile yolculuklarınızda hiç sorun yaşamayacaksınız.

Başarılı organizasyon yapısı ile  büyüme grafiği hıla yükselen MNG Turizm tüm misafirlerinin beklenti ve isteklerini en yüksek düzeyde karşılayarak hizmet standardını sürekli bir şekilde yükseltmektedir.. Satış ofislerinde konuk olup, tatil planınızı rahat yapabilmeniz MNG Turizm içinmemnun olmanız çok önemlidir. Bu anlayışla, tümü kurum kimliğine göre dekore edilmiş ve en ileri teknolojiyle donatılmış ofislerinde misafirlerine etkileyici bir hizmet sunmaktalar.

Bütün bunları sizlerinde yaşamasını önererek yapacağınız ilk işin hemen  mng turizm.com ‘dan veya mng turizm ofislerine misafir olup yurtdışı turları için hayallerinize uygun planlardan seçerek kendinize yer ayırtın.Güvenli ve konforlu bir tatili sizde deneyimleyin.

Biz çok memnun döndük haydi sıra sizde.

See Also

 

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top