Now Reading
Mıknatıslı Kirpik Modası Başladı!

Mıknatıslı Kirpik Modası Başladı!

Hanımlar son dönemin makyaj modasının vazgeçilmez ürünü ile karşınızdayız! Dolgun ve uzun kirpikler her dönem olduğu gibi bu dönemde de çok moda. Peki, mıknatıslı kirpik modasını duydunuz mu? Mıknatıslı kirpik nedir? Mıknatıslı kirpik nasıl kullanılır? Hadi, gelin hep beraber öğrenelim.

Hem uygulaması kolay hem de oldukça güzel sonuca ulaşabileceğiniz, kirpiklerinizi olduğunuzda 2 hatta 3 kat daha dolgun gösterecek olan mıknatıslı kirpikleri keşfetmelisiniz. Son dönemde oldukça pratik kullanımı ile dikkat çeken mıknatıslı kirpikleri her yerde bulabilirsiniz.

Mıknatıslı kirpik nasıl takılır?

Aslında mıknatıslı kirpiğin diğer takma kirpiklerden görünüş olarak bir farkı yok. Sadece uygulama yani takma kolaylığı var. Bu da zaten hepimizin ihtiyacı olan bir özellik. Sonuçta yapıştırıcı sürüp, düşmemesi için uzun çaba sarf etmektense pıt diye takılan kirpikleri kim istemez ki?

See Also

Parlak bir kutu içerisinde makyaj malzemeleri satan mağazalarda bulabileceğiniz mıknatıslı kirpiklerin kutusunda 4 tane bulunuyor. Kısa olan kirpik alt kirpiğe uygulanıyor ve ardından diğerini üst tarafa takıyorsunuz. İkisi birbirine denk gelmeli yoksa düşebilir. Uygulaması ilk başta zor ama sonuç mükemmel.

En önemli özelliği ise bu kirpikleri çıkarırken kendi kirpiklerinize hiçbir zararın gelmemesi. Yapıştırıcı ile takılan kirpiklerin hepsi kirpiklerimize zarar veriyor ve dökülmelerini sağlıyordu ama mıknatıslı kirpik ile sanırım buna bir çözüm bulunmuş. Bence uzun kirpik seviyorsanız, birde bu kirpiği denemelisiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top