Now Reading
Lahana +maydanoz +limon kürü ile hızlı zayıflayabilirsiniz

Lahana +maydanoz +limon kürü ile hızlı zayıflayabilirsiniz

Hanımlar! Muhteşem bir tarif var sırada! Lahana +maydanoz +limon kürü ile hızlı şekilde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Üstelik yapması kolay, tadı güzel ve oldukça sağlıklı.

Düzenli beslenme şeklinize dikkat ederek, günde tüketeceğiniz 3 bardak Lahana +maydanoz +limon kürü ile yağlarınızın nasıl gittiğine inanamayacaksınız!

Kilo Verdiren Kürün Hazırlanışı

1 litre suyu kaynatın. İçine dört parçaya böldüğünüz ama ince dilimlenmemiş olan lahanayı atın. 5 dakika kaynatın, ardından içine 1 demet sapları ile maydanozu atın ve bir 5 dakika daha kaynatın. Daha sonra soğumaya bırakın. Ardından soğuyan kürün suyunu bir sürahiye süzün ve doldurun. 1 litrelik içeceği ortalama 2 günde tüketebilirsiniz. Çünkü günde 3 öğün içeceksiniz. Her öğünden 1 saat önce 1 bardak kür içebilirsiniz. Ayrıca bu kürü aç karnına tüketmeniz çok önemli. Bardağın içine 2 çorba kaşığı limonu da eklemeyi unutmamalısınız. Limon suyunu sadece suyu içeceğiniz zaman bardak içine sıkmalısınız. Bu kürü günlük ve taze hazırlamalısınız.

See Also

Bu kürü ne kadar yapmalı?

Lahana +maydanoz +limon kürünü 7 gün yapıp 3 gün bırakmalısınız. Ardından 7 gün yapıp 3 gün yine bırakmalı ve bir kez daha 7 gün yapıp 3 gün bırakmalısınız. Yani 21 günlük diyeti böylece tamamlamalısınız.  Hemencecik faydasını görecek ve fazlalıklarınızdan nasıl kurtulduğunuza sizde şaşıracaksınız.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top