Now Reading
Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Bayanlar baylar! Bugün kuru şampuan ve hakkında bilmeniz gerekenleri konuşacağız. Kuru şampuan son zamanlarda marketlerde ya da güzellik ürünü satan tüm mağazalarda karşımıza çıkan en güzel ürünler arasında. İş seyahatlerinde, acil durumlarda ya da farklılık olsun diye kullanabileceğiniz ürünlerin başında geliyor. Pek çok ünlü markanın bünyesine kattığı kuru şampuan dünyanın pek çok ülkesinde de kullanılıyor.

Güzellik ürünü satan mağazalarda uzun zamandır tanıtım amaçlı bu ürünlerin uygun fiyata düştüğünü gördüm ve keşfetmeye karar verdim. Avrupa’da ve Amerika’da uzun zamandır kullanılan bu ürün bizim ülkemize de ortalama birkaç yıl önce geldi. Ancak insanların kafasındaki genel soru tabi ki su olmadan nasıl olacağıydı?

Kuru Şampuan hem uygulaması kolay hem de beklediğinizden daha iyi sonuçlar verebilecek bir ürün. Tüm marketlerden uygun fiyata alabilir ve ben azından deneyebilirsiniz. Özellikle tatil ya da kısa seyahatlere gidenler için ve acil durumlarda çok işe yarayacağını düşündüğüm bir şampuan oldu.

Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kuru Şampuan ambalajının üzerinde de yazıyor ancak öncelikle herhangi bir alerjik madde içermediğinden emin olun ve daha sonra kullanın.

See Also

  1. Kuru Şampuan şişesini iyice sallayın.
  2. Saçlarınızın kuru olması gerekir.
  3. Saçlarınızı tutam tutam ayırın ve aralara rahatça girmesini sağlayın.
  4. Ortalama 15 cm uzaklıktan saç diplerinize ürünü uygulayın.
  5. Saçınız beyaz bir hal alacak ama korkmayın bunun için başınızı öne eğin ve saç diplerinize masaj yaparak saçınıza şekil verin.

İşte hepsi bu kadar. Uygulaması kolay, kokusu güzel ve en önemlisi temiz görünen saçlar!

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top