Now Reading
Kiraz Sapının Faydaları Nelerdir?

Kiraz Sapının Faydaları Nelerdir?

Kiraz Sapının Faydaları Nelerdir?

Sağlıklı beslenme ve doğal güzellik yöntemleri sizin içinde önemli ise size birkaç tavsiyemiz olacak. Hem daha sağlıklı kalabilmek hem de en keyifli zamanları geçirmek için sizi bekleyen birbirinden farklı yöntemlere göz atmalısınız. Tabi ki bu yöntemler sağlığınızı olumsuz etkilememeli. İşte bunun için size en sağlıklı yöntemlerden olan kiraz sapını tavsiye edeceğiz.

Kış aylarının gelmesi ile çeşitli şişkinlikler, ayak ağrıları hatta kilo verme istekleri de uyanmış durumda. Sağlığınızı tehlikeye atmadan daha keyifli zayıflamak ve bedene oluşan ağrılarınızdan kurtulmak için kiraz sapını bitki çaylarınıza katmanızı tavsiye ederiz. Her gün tüketebileceğiniz 1 bardak yeşil çayın içine bir tutam kiraz sapı ekleyebilirsiniz. Kilo kontrolünde de çok güzel işe yaramaktadır. Ayrıca tek olarak da tüketebilirsiniz.

 

 

Kiraz sapı çayı kürü:

Malzemeler:

40 adet kiraz sapı

3 su bardağı su

See Also

1 dilim limon

Yapılışı:

40 adet kiraz sapını, kaynamış 3 su bardağı suyun içinde 5 dakika bekletin. Demlenince bardağın içine 1 dilim limonu atıp 1 dakika sonra için.

Her gün tüketebileceğiniz güzel bir bardak bitkisel kür ile en doğal yöntemlerden birini yapmış olursunuz. Hem sağlıklı beslenerek hem de günde tüketeceğiniz 1 bardak kiraz sapı suyu ile zayıflayabilirsiniz. Ayrıca vücutta yer alan iltihaba da iyi geldiğini bilmelisiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top