Home / Genel  / Karpuz Dilimlerine Meyvelerle Süsleme Yapalım

Karpuz Dilimlerine Meyvelerle Süsleme Yapalım

Karpuz Dilimlerine Meyvelerle Süsleme Yapalım

Hazırladığınız minik süslemeler,minik süprizler ilede sevdikleriniz kendinize hayran bırakabilirsiniz.Size eğer sevdiklerini kendine hayran mı bırakmak  istiyorsanız. İşte size bir fırsat.

Tamda tüm meyvelerin göz alıcı renkleri ve muhteşem lezzetleriyle  önümüze sunulan aylardayız.Çilekler,Kirazlar,Karpuzlar,Kavunlar,Yenidünyalar, hala market meyve reyonlarından bulabileceğiniz mandalina ve portakallar,ananaslar kiviler haydi tüm meyveler hizmetinizde

Haydi birbirinden ilginç ve şık meyve tabakları hazırlayalım ve herkes bize hayran kalsın..

Çok kalabalık misafirleriniz var ve siz farklı bir sunum yapmak istiyorsunuz .Bende aynen sizin gibi düşünerek böyle bir sunum hazırlamiştım ve çok beğenildi.

karpuzsuslemesizler içinde netten derledğim ve uygulaması oldukça kolay  göz alıcı bu meyve tabaklarını görelim hep birlikte.
işte böyle birbirinden yaratıcı fikirler üretmek sizn elinizde.Hayal gücünüze kalmış.Haydi sevdiklerimiz şaşırtıp onları mutlu etmeye hazır mıyız..?

sizlerinde size özel sunum tabaklarınız varsa eğer bize İLETİŞİM kısmından hemen gönderebilirsiniz sizin adınızla yayınlarız.SEVGİLER..

 

gultasarimm@gmail.com

gultasarim.com , gulmutfagim.com,cafefincan.com webmaster+cheff

Review overview
NO COMMENTS

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: