Now Reading
iPhone 8 ve iPhone X’in Özellikleri

iPhone 8 ve iPhone X’in Özellikleri

iPhone 8 ve iPhone X’in Özelliklerini aldığımız duyumlara göre sizlere iletmeye çalıştık,kısaca en dikkat çeken özellikleri ;

  • Çerçevesiz ekranı ile beğenileri toplayan  yeni iPhone’lar fiziksel home butonuna veda ettirecek.
  • iPhone’larda parmak izi okuyucusu ekranın yan tarafından yada logonun arka tarafında yer alacağı iddiaları henüz kesinlik kazanmasada ilgi ile beklenmekte.
  • Yeni iPhone modelleri wireless şarj özelliği ile raflardaki yerini alacağı duyumları bile kullanıcıları mutlu etmekte.
  • AMOLED ekrana geçerek yıllardır LCD ekran tercihinden vazgeçmiş görünen firma yeni iPhone’lerin ekran tercihinide yenilemiş görünüyor.
  • Çok konuşulan başka bir iddia ise yeni iPhone’lerde 3 farklı depolama seçeneği bulunağı ;bunlar 64GB,256 GB,512 GB.Önceki modellerinde en düşük depolama opsiyonunu 32 GB’ta tutan Apple bu yeniliği  ile 32 ve 128 GB seçeneklerini de ortadan kaldırmış olacak.

Apple’nin düzenliyeceği yeni iPhonelerin tanıtımına saatler kaldı.Nefesler tutularak duyumlarla öğrenebildiğimiz özellikleri canlı yayında açıklayacak olan fima yetkililerini iPhone kullanıcıları nefeslerini tutarak beklemekte.

iPhone 8 ve iPhone X tanıtım lansmanı bugün-12 Eylülde canlı yayın ile yapılacak.Bu canlı yayına NTV youtube kanalı ve facebook sayfasından izleyebilirsiniz.

See Also

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top