Now Reading
iOS fotoğrafçıları Quickshot huzurlarınızda.

iOS fotoğrafçıları Quickshot huzurlarınızda.

Başarılı uygulamalarıyla hafızalarımızda yer eden Lightricks, yapay zeka destekli iOS için Enlight Quickshot ile mobil fotoğrafçılığında yer alıyor.Popüler iOS uygulamalardaki en son ürün olarak bahsedebileceğimiz  Enlight Quckshot iOS Uygulamalarının Facetune ve Enlight geliştiricisi Lightricks tarafından sunuldu.Uygulama hızı,basit kullanımı,ve gücüyle iOS fotoğrafçılarının fotoğraf düzenlemedeki başarılarını artırcak ve işlerini kolaylaştırıyor.

iOS için Enlight Quickshot huzurlarınızda!

Mobil fotoğrafçılığı keyifli hale getiren Quickshot Yapay zekadan gücünü alıyor ve otomotik ayarlama özellikleri,toplu düzenleme araçlarına sahip fotoğraf galerisi ile güçlü bir iOS uygulaması olarak artık huzurlarınızda.HDRhızlı çekimfotoğraf ve elektronik flaş Quickshot ile sunulan çekim modları arasında bulunuyor.Yapay Zeka sayesinde En zorlu ışık koşullarında bile en iyi görüntüyü yakalamanızı sağlayacak olan modlar ile çektiğiniz fotoğrafların kalitesi en üst seviyede olacak.

See Also

Quikshot ile fotograf galerinizdeki görüntülerinizi Otomatik geliştirme aracıkırpmadahili filtreler ve daha fazlasına sahip özellikler ile  tekli ya da toplu halde kolayca düzenleyebileceksiniz.Premium yani ücretli özellikler kullanmak isterseniz normalde 3 fotoğraf düzenleme desteğiniz varken bu sayıyı 4 fotoğrafveya daha fazlasına yükseltebileceksiniz.Ayrıca kişiselleştirilmiş filtreler oluşturarak kaydetme ve bunları farklı çekimlerinizde kullanabilme şansınız olacaktır.

Bir çok iPhone’de yer alacak olan Enlight Quickshot uygulamasının iOS Fotoğrafçılığında çığır açacağını şimdiden tahmin edebilmek hiçde zor değil.Sizcede öyle değil mi?

Fotoğrafçılığı mobil üzerinden geliştirmek isteyenler bu şahane uygulamayı indirebilirsiniz.  iOS için Enlight Quickshot indir (App Store) 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top