Now Reading
Hollywood Gülüşü Nedir?

Hollywood Gülüşü Nedir?

Hollywood Gülüşü Nedir?

Hem sağlıklı bir görünüme kavuşmak hem de muhteşem bir gülüş sahibi olmak için size sunulan önerileri iyi değerlendirmelisiniz. Bayanlar, baylar son dönemde oldukça moda olan Hollywood gülüşü bu günkü konumuz.

İnci gibi dişleri muhteşem görünüşleri ile özellikle bayanların dikkatini çeken pek çok güzel taraftan biri de tabi ki dişler ve dudak rengi. Son dönemde çok moda olan Hollywood Gülüşü hakkında bilmek istediklerinize hep beraber göz atalım.

Nedir bu Hollywood Gülüşü?

Hollywood Gülüşü aslında inci gibi dişlerin ve muhteşem bir dudak renginin birleşiminden oluşuyor. Düzgün görünen bembeyaz dişlere sahip olmak için önce dişlerinizin düzenli bakımını yapmalı ve ardından muhteşem bir makyaj ile dudak bakımınızı da düzenlemelisiniz.

See Also

Diş beyazlatma işlemi aslında sizin de evde kolaylıkla doğal yöntemler ile uygulayabileceğiniz bir şeydir. Her gün dişlerinizi fırçaladıktan hemen sonra karbonatlı su ile gargara yapabilirsiniz. Özellikle akşam yatmadan önce yapmalısınız. Özel beyazlatıcı etkisi olan gargaralar kullanabilirsiniz.

Eğer dişlerinizin rengi çok sarı ise kesinlikle doktorunuza danışarak önce beyazlatma yapabilir ardından evde ev tipi beyazlatmaya geçebilirsiniz. Bu beyazlatma işlemi çok uzun süre etkisini sürdürmektedir. Onun için 1 kere yaptırmak yeterli olacaktır. Ardından siz evde kendi bakımınıza dikkat ederek beyaz kalma süresini daha da uzatabilirsiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top