Now Reading
Göz Altı Morlukları İçin En İyi Çözüm

Göz Altı Morlukları İçin En İyi Çözüm

Göz Altı Morlukları İçin En İyi Çözüm

Kadınların en büyük sorunlarından biri de tabi ki göz altı morluklarıdır. Kapanmayan göz altı morlukları için pek çok çözüm ararlar. Pek çok kapatıcı denemenize rağmen hala göz altı morluklarınız kapanmıyor ise size bir tavsiyemiz olacak.

Doğal yöntemler ile göz altı morluklardan kurtulabilirsiniz. Böylece kapatmaya çalışmakla zaman harcamaz, en keyifli makyaj ürünlerini deneyebilirsiniz.

Malzemeler:

– 1 çay kaşığı zerdeçal

– Yarım çay kaşığı un

– 1 çay kaşığı domates suyu

– 1 kaç damla limon
See Also

Yapılışı:

Zerdeçal, un, domates suyu ve limonu karıştırın. Göz çevrenize bir güzel halkalar şeklinde sürün. 10 dakika öyle bekleyin ve daha sonra soğuk su ile yıkayın. Yalnız bekleme işlemi sırasında üzerini kapatmayın ya da başka bir şey sürmeyin. Düzenli olarak birkaç gün bunu uyguladıktan sonra göz altı morluklarınızın inanılmaz derece azaldığını hatta birkaç gün sonra da azaldığını göreceksiniz.

Zerdeçal çok özel bir doğal şifa kaynağıdır. İçerisinde yer alan hücre yenileyici özellik sayesinde istediğiniz sonuca kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zerdeçalın aynı zamanda anti oksidan ve iltihap giderici etkisi de bulunmaktadır.

Sağlınız için oldukça faydalı olan bu güzel karışımı hemen yapıp uygulayabilir hatta zerdaçalı yemeklerinizde, pasta böreklerinizde de kullanmanızı tavsiye ederiz.
What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top