Home / BİRLİKTE ÖĞRENELİM  / İNTERNET  / Facebook  / Facebook Watch Sekmesi

Facebook Watch Sekmesi

Facebook YouTube rakipliğinde son güncelleme: Facebook Watch

 Facebook şimdilerdebirde Youtube’a rakip olma yolunda.İddialı adımlarının içerisine video yayıncılığındaki projesinide ekleyen sosyal medya devi yeni projesi olan Facebook Watch duyurdu.Sosyal medyanın her alanında lider olma özelliğini sürdüren Facebook projelerine her gün bir yenisi ekliyor.Yeni bir sekmede izleyenler orijinal video içerikleri ile buluşacaklar,bu sekmenin ismi Watch (izle) olacak.İlk olarak Amerika’da devreye girecek olan Watch sekmesinde anlaşmalı partnelerin orijinal içerikleri yer alacak ve partnerler %55 kazanç sağlıyacak .

Facebook’un mobil, masaüstü ve televizyon uygulamalarında da yer alacak olan Watch sekmesinin tüm kulanıcıları içeriklerini  listelendirebilecek. Profil analizlerine göre kişilerin Kişisel alışkanlıkları ve arkadaş çevrenizin takip ettiği videolarına göre yeni içerikler önerebilecek olan Watch, “Most Talked About” (çok konuşulanlar), “Whats Making People Laugh” (komik videolar) gibi özel sekmeleride kullanıcılarına hazırlamıs olacak.

Örneğin insanların en çok izlediği videolar, reaksiyonlara göre videolar derlenecek. “muhteşem” reaksiyonunu çok alan video, çok konuşulan videolar sekmesinde kendine yer bulacak.

Canlı yayınlar da yer alacağı Watch’ta video içerikle ilgili  her özellik bulunacak.
gultasarimm@gmail.com

gultasarim.com , gulmutfagim.com,cafefincan.com webmaster+cheff

Review overview
NO COMMENTS

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: