Now Reading
EYELİNER SÜRMEYİ ÖĞRENELİM..

EYELİNER SÜRMEYİ ÖĞRENELİM..

Eyeliner Nasil Sürülür..
Göz makyajinda eyeliner gözlerin güzelligini dahada ortaya cikaran ve gizem katan müthiş bir yöntemtir.
Ortadoğuda sürme ile başlayan bu makyaj tekniği..
Eyeliner Sürmek Sizi Korkutmasin..
Bende eyeliner sürmek istediğimde oldukça zorlananlardanim.Çok kez başaramadiğim oldu.Sizde boyle başarisizliklar yaşarsaniz hiç umutsuzluğa kapilmayin.
Sizler için araştırmalar yaptik..

Sevgili hanimlar eyeliner sürmek birazda pratik işi..Nekadar çok pratik yaparsaniz okadar ekiniz alışır ve eliniz titremeden cizgilerinizi düzgün çekilir.
Eyeliner çeşitlerini biliyorsunuz dimi hanimlar..
Bilmeyenler veya makyaj tekniği yeni öğrenenler için tek tek anlatalim.
Jel eyeliner nasıl sürülür?
Kimi kızlar likit eyelenir, kimileri jel eyelineri daha rahat kullanır. Ben jel (krem) eyelineri daha rahat sürüyorum. Siz de her ikisini deneyerek kendinize uygun olanı belirleyebilirsiniz. Jel eyelinerler akma ve bulaşma yapmaz Kullanımı daha kolaydır. Jel eyeliner ile kuyruk yapımı daha basittir. Ayrıca kalın eyelineri de daha rahat yapabilirsiniz. Bu eyelineri özel ucu olan eyeliner fırçası ile kullanmalısınız.


Likit eyeliner kullanımı biraz daha zordur. Bu eyelinerin içinde ince bir fırça vardır vardır ve bu fırça yardımı ile sürülür.Likit eyelinerleri sadece üst göz kapağında kullanın, asla alt göz kapağınızı denemeyin.

Kalem eyeliner nasıl sürülür?
Kalem şeklindeki eyelinerler daha kullanışlıdır.Daha basit bir şekilde sürülebilir. İçten dışa doğru bir çizgi çekin ve yamuk olan yerlerin tekrar üzerinden geçin. Kuyruk kısmını en sona bırakmalısınız. Gözleriniz kapalı ya da açık sürebilirsiniz. Ben kapalıyken daha rahat sürebiliyorum ancak gözleriniz açıkken sonucu daha iyi görebilirsiniz. Seçim size kalmış. Eyelineri sürdükten sonra bir süre kurumasını bekleyin. Yoksa göz kapaklarınıza bulaşma olasılığı oldukça fazla.
Hanimlar Eyelineri taşırırsam ne yapmalıyım? Diye düşünüp üzülmeyin.
Eyeliner çekerken orantısız sürme ya da taşırma gibi ihtimallere karşı yanınızda makyaj temizleme mendili bulundurmanız gerekiyor. Ben yanlışlıkla eyelineri taşırdığım zaman kulak temizleme çöpüne

See Also

bir miktar makyaj temizleme sütü ile sürüyorum ve eyelineri nazik hareketlerle çıkarıyorum.Bu püf noktasinida not etmis olun ..
Hanimlar artik anlarimlarimizi bir video ile taçlandiralim.
Eyeliner surmenin püf noktalari videomuzdan öğrenelim.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top