Now Reading
Dalgalı Ruj ,Dalgalı Kaşlar ile Güzellik Trend

Dalgalı Ruj ,Dalgalı Kaşlar ile Güzellik Trend

Her geçen gün yeni bir akım ile karşılaşıyoruz ,güzelleşmek için uygulanılan yöntemler çıldırmış olmalı diyoruz ve sizlere şimdilerin trendi Dalgalı Ruj Modasını tanıtıyoruz.

Mkayaj çılgınlığında tüy yada renkli kaşlar derken şimdide sıra dudaklar ve kaşlarda dalgalar trend oldu.Sosyal medya bu akımların ortaya çıkmasında ve yayılmasında oldukça etkili.Önce sosyal medyada popüler olup sokaklara taşam moda trendlerini saymakla bitiremiycez.

Dalgalı Kaş Nasıl Yapılır?

Sizlerde kaşlarınızda oldukça ilgi gören dalgalardan oluşturmak isterseniz ihtiyacınız olan sadece sert yapılı bir kaş fırçası ve bir kaş kalemi!

Elinizde ihtiyacınız olan ürünler varsa artık bu modaya ayak uydurabileceksiniz,yapmanız gereken ise kaşlarınızı şekillendirmeniz ve sonrada kalem ile kaşlarınızı doldurmanız olacaktır.Daha belirgin olsun isterseniz kaşın etrafını aydınlatıcı ile belirginleştirmelisiniz.

Dudaklarınızda dalga oluşturmak için ise dudağınıza süreceğiniz likit rujunuzu dalgalı bir şekilde uygulamak yeterli olacaktır.

 

Eevet hanımlar sosyal medyada dikkat çekmek adına yapılanlar sokaklara yayılıyor,popüleritesini izleyenlere aktaran akımların en yenisi ile hanımlar rengarenk ve dalgalı rujlarla hayata ayrı bir renk katmaya devam ediyorlar.Sizlerde bu çılgın modayı uygulamak isterseniz İşte Instagram’ın son makyaj akımı olan dalgalı kaş ve dalgalı ruj akımından en çarpıcı örnekler…

See Also

 

 

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (2)
  • Gelecek hafta kuzenimin düğünü var. Dalgalı ruj ve kaş resimlerini inceliyordum. Baya dikkatimi çekti. Golden rose’un buradaki ruj modellerinden en beğendiğimi aldım. Buradaki modellerden yola çıkarak yapacağım.

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top