Now Reading
CORENA İLE SAĞLIKLI GELECEK

CORENA İLE SAĞLIKLI GELECEK

CORENA İLE SAĞLIKLI GELECEK sloganı ile başlıyacağım bu tanıtım yazım sizilere CORENA.COM sitesini tanıtarak Dünyanın birçok yerinde yaşanan sağlık ihtiyaçlarının karşılanmasında uygulanan politikalar yüzünden birçok hastanın gereksinimi olan ilaçlara ulaşmasında kısıtlamalarla karşılaştıkları için çok büyük zorluklar yaşamakta olanlara kesin çözüm yolu bilgilendirmesi olacak.

Farklı ülkelerde fiyatlandırma ve pazarlama stratejileriN çeşitliliği de belirli bir tıp ihtiyacı olanları çok etkiler. İşte bu sorunları yaşayan herkesin yanında olmaya gayret eden Corena yaşamın ve sağlığın değerinin farkında olan büyük bir ekiple bu yolda sağlık ve güzel bir yaşam için hizmet vermektedir.

Corena müthiş ekibiyle , dünyanın her köşesine ulaşmak ve tüm insanlar için daha iyi ve daha sağlıklı bir gelecek sağlama gayretini kendine vizyon edinmiştir.
Yapılan bu çalışmaların insanlığa sunduğu bu hizmetin en önemli katılımcısı olan Corena hizmetlerini en üst düzeye taşımak için her gün daha çok gayret göstermeyi misyon edinmiştir.

2013 yılında sektörde en büyük ilaç ihracatçısı olduktan sonra, CO-RE-NA hala ilk 500 en büyük ihracat şirketlerinden biridir. 2014 için, kendi sektöründe 5. büyük ihracatçı olarak sıralanır . Satış grafiği artan bir trend ile, CO-RE-NA şu anda 350 den fazla müşteri ve 15 Sivil Toplum Kuruluşları hizmet vermektedir.

CO-RE-NA uluslar arası ilaç satışlarında 86 ülkenin ihracat seçenekleri içerisinde, şu anda aktif olarak 3000 den fazla ilaç sağlanması için bu ülkelerde 350’den fazla müşteri ile çalışıyoruz.Yani ruhsat eksikliği yüzünden muzdarip durumda olan hastalara Geniş ürün yelpazesi ile, CO-RE-NA da ilgili sorulara cevap verilerek gerekli ilaçlar saglanmaktadır.

Corena Türkiye ve tüm dünyada ilaç üreticileri için Klinik çalışmalar en önemli aşamadır.Üretimde karşılaştırıcı ilaçlar ile hem kaynak ve lojistik için tam hizmet sunarak bu aşamada önemli bir rol alırlar.Ulaşim ve teslimat konusunda da ilacın gereklerine en uygun şekilde sorunsuz bir şekide taşıma ve nakliyat işlerini de yürütmektedir.

Tıbbi ürünler arasında sarf malzemeleri, cerrahi, dişçilik, laboratuvar ve hastane ekipmanları bulunmaktadır. Bu ürünler ile ilk yardıma muhta özel kitlelerein ihtiyaçlarına yetişmeye calişmaktadır.

See Also

CO-RE-NA Not-for-Profit sektörüne hizmet etmek ve onların yerel ve uluslararası sağlık projeleri onlara yardımcı olmak için en önemli önceliklerinden biridir.

Ortadoğuda krizler nedeniyle acil alanlar oldukça artmıştır.Bu nedenle bölgede aktif 15 STK ile çalışmaktadır.. Biz bölgede insanların yaşam ihtiyaçlarını sağlamak için sadece tıbbı malzemeler ile sadece ilaçlar ile değil sarf ve hijyen malzemeleri ilede acil durumlara ve uzun vadeli ihtiyaçlara hemen cevap verebilmektedir..

Türkiyede de bu şekilde ruhsat sorunu yaşayan ilaç sıkıntısı olan ,acil yardıma ihtiyaç duyan bireyler sağlık sorunlarına cözüm bulabilmek için en kaliteli alternatif olarak CO-RE-NA ya ulaşabilmak için sitelerine CORENA.COM ulaşarak çözüm isteyebiliriler..

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top