Now Reading
Burberry Kadın Gözlüklerinde Trend

Burberry Kadın Gözlüklerinde Trend

Yaz kış demeden benim en çok aksesuar olarak kullandığım güneş gözlüklerimdir.Güneş gözlüğü almadanönce mutlaka bilinmesi gereken bazı özel bilgiler vardır.Bu bilgilere geçmeden önce kaliteli ve gözlerimizn sağlığına değer veren Atasun‘dasadece kadınla için üretilmiş Burberry markasına ait gözlüklerini mutlaka görmenizi tavsiye ederek yazımıza geçelim .Yaza doğru adım adım ilerlerken güneş gözlüklerinizi yenilemeye hazırmıyız.

Genellikle aksesuar olarak kullandığımız gözlüklerimizin aslında nasılda ihtıyacımız olduğunu çoğu zaman düşünmeyiz.Güneşin UV ışınlarından korunmak için kullandığımız gözlüklerimizin bize yaptığı en büyük iyiliklerden biride göz çevremizin etrafının kırışıklıklarla dolmasını engelliyor.Bu durumda dikkat etmemiz gereken konulardan biri satın aldığımız güneş gözlüğümüzün en iyi kalitede olmasına ve göz sağlığımızı korumasına ve tabiki yüzümüze de yakışması gerekmektedir.

Güneş gözlüklerimizin gözlerimizi güneşin yaydığı ultraviyole diğer ismiyle  mor ötesi ışınların gözümüze vereceği zararlardan ve neden olabileceği göz hastalıklarından koruduğunu bir kez daha hatırlayalım.

Son zamanlarda ozon tabakasındaki incelme ile ultraviyole ışınlarının gözler üzerinde oluşturduğu olumsuz etkilerinin artan oranlarda yükseldiği görülmekte.Ultraviyole ışınlarının göze vereceği zararların güneşe maruz kalınma derecesi ile nasılda artabileceği doktorlara tarafından uyarılarla anlatılmakta.Ultraviyole ışınlarına maruz kalınma derecesinin artması ile çeşitli faktörler ultraviyole ışınlarının göze vereceği hasarı da artırabilmektedir.

Bu faktörleri şöyle sıralayabiliriz:
Çevre: Karda Kumda ve Suda Ultraviyole etkisi daha fazladır.
Yükseklik: Ultraviyole seviyesi deniz seviyesine göre yükseklik arttıkça artar.
Enlem: Ekvatora yaklaştıkça enlem derecesi de düşer bu da Ultraviyolenin artmasına sebep olur. 
Dış ortamda kalma süresi: Güneşte kalma süresi arttıkça alınan ultraviyole miktarı artar.
Göz ve deri rengi: Göz rengi açık olanlar ve açık renkli deriye sahip olan kişiler ultraviyole açısından daha çok risk taşırlar.
Günün saati: Gün içerisinde ultraviyole miktarının en yüksek olduğu saatler sabah 10 ile ikindi 16 saatleri arasıdır.
Mevsim: İlkbahar ve yaz dönemlerinde Ultraviyolenin en kuvvetli geldiğini söyleyebiliriz ,sonbahar ve kış aylarında ise ultraviyole seviyesi oldukça düşüktür..
İlaçlar: kullanılan ilaçlar içerisinde Tetrasiklin, doksisiklin gibi  ilaçlar gözlerin ve derinin ışık hassasiyetini ve ultraviyolenin olumsuz etkilerini artırır.

Bu bilgilerden sonra sizlere kaliteli gözlük satın alabileceğiniz ve gözlerimizin sağlığını nasıl garantiye alacağız bu konuda da bilgilenelim.
İnternetten güvenle alışveriş yapabilme çağındayız ve ben hiç tereddütsüz alış verişimi yaptığım Atasun firmasının web sitesini alış verişiniz için öneriyorum.

 Atasun’da Burberry markasının sadece kadınlar için özel hazırlanmış güneş gözlükleri modellerini görmelisiniz.Yüz şeklinize ve ten renginize uyumlu ayrıca göz sağlığınıza deger veren kaliteli binbir çeşit gözlüklerinden almak için Buradan Atasun Optik web sitesine gidebilirsiniz…Hiç yorulmadan özel ambalajında şık gözlükleriniz kapınıza kadar gelecek .

 

 

 

 

 

See Also

 

 

Yaz gelmeden sadece Burberry markasına ait gözlüklerin Atasun‘da kolaylıkla satın alıp hanım arkadaşlarınızın içinde farkınızı yaratın.

Keyifli mutlu bir yaz diliyorum.

 

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top