Now Reading
Bel Çantaları 2018’DE Trend

Bel Çantaları 2018’DE Trend

Bel Çantası Modasının Geri Dönüşü

80 hatta 90’lı yıların bile modası olan ve hepimizin hayatında güzel anılarda bulunan bel çantalarının geri dönüşüne hazır mısınız?

Evet hanımlar! Yanlış duymadınız bel çantaları geri dönüyor. Dünyaca ünlü markaların harika tasarımları ile özellikle 2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarında yerini alacak olan bel çantaları için hazır mısınız? Kombinlerinizi bel çantalarına göre yapmalı, belki de en güzel tasarımları şimdiden araştırmaya başlamalısınız.

Özellikle Gucci gibi dünya markalarının koleksiyonlarına fazla fazla eklediği ve şimdiden ünlülerin kombinlerinde görmeye başladığınız bel çantalarına kesinlikle göz atmalısınız. Çünkü ne 80’li yıllara ne de 90’lı yıllardakilere benziyor. Hem renk açısından hem de tasarım açısından oldukça farklılar. Ayrıca yüksek bel pantolon modasının da yaygın olduğu bu dönemde en rahat kullanılacak çanta modelleri arasındadır. Siz de kendiniz için ve sevdikleriniz için şimdiden araştırmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bel çantasının renklerine uygun ayakkabı kullanmakta yeniden moda olmaya başlıyor. İlkbahar yaz koleksiyonlarında özellikle çanta ayakkabı uyumu dikkat çekecek bizden söylemesi.

Hem şık hem modern hem de modayı takip etmek istiyorsanız, kendinize en uygun kombinleri şimdiden araştırmaya başlamalısınız. Yayınlanan ilkbahar yaz koleksiyonlarını da incelemelisiniz. Hem daha fazla fikir edinmiş olursunuz hem de renklerden ilham alabilirsiniz. Böylece bu yılın en güzel ilkbahar yaz koleksiyonlarından seçimlerinizi kış aylarından yapmış olursunuz.

Hanımlar sizlere minik bir uyarımız var bel cantalarıyla  modern görünmek ile demode olmak arasında çook incecik bir çizgi var,buna dikkat ederek sezonun trendi olan bel çantalarını kombinlerinizde doğru kullanmalısınız.Sizlerde sezona hızla giren kemer bel çantaları ile görünümünüzü değiştirebileceksiniz.

See Also

Bel çantaları jeanlardan,paltoların üstüne kadar çok geniş bir kullanım yelpazesine sahip.

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top