Now Reading
Bedelli Askerlik Çıkacak Mı?

Bedelli Askerlik Çıkacak Mı?

2018 yılında bedelli askerlik çıkacak mı? Bedelli askerlik için neler söyleniyor? Bedelli askerlik için Astrolog Aygül Aydın‘dan sosyal medyayı sallayacak bir açıklama geldi. Peki, Aygül Aydın ne dedi?

Geride bıraktığımız seneden bu yana devam eden bedelli askerlik tartışmaları durmadan devam ediyor. Sosyal medyada da aynı şekilde tartışmalar devam ederken, bedelli askerliğin çıkıp çıkmayacağı konusunda devlet yetkililerinden herhangi bir açıklama gelmedi. Olumlu yönde beklenen açıklamanın aksine henüz gündemde böyle bir şeyin olmadığı söyleniyor.

En son 2015 yılında çıkan bedelli askerliğin ardından bu yıl yeniden gündeme gelmesi sonucunda her yerde tartışmalar başladı. Özellikle bedelli askerliğin 2018 yılında çıkıp çıkmayacağı konuşuluyor. Sosyal medyada ise durum aynı.

Astrolog Aygül Aydın‘dan bir açıklama geldi ve twitter üzerinden yaptığı açıklamada “#BedelliAskerlik ile ilgili geçmiş tarihlere astrolojik olarak baktığımda 1987, 1992 ve 1999 yıllarında kanuni düzenlemelerle çıkan gökyüzü benzerlikleri 2018 yılında da var. Hatta şubat ayı bununla ilgili önemli bir gelişme söz konusu olabilir.31 Ocak Aslan tutulması çok önemli!” olduğunu söyledi. Yani gelişebilecek tutulma sonucunun bedelli askerlik gibi durumları etkileyebileceği konuşuluyor. Bakarsınız twitterda söylenenler gerçek olur ve beklenen haber gelir.

See Also

Bedelli Askerlik Çıkar Mı?

Resmi bir açıklama yapılmazken sadece sosyal medya ya da köşe yazılarında ismi geçen askerlik için sabırsız bekleyiş devam ediyor. 2018 yılında çıkması beklenen bedelli askerlik çıkarsa kimleri kapsayacağı da merak konusu olacak!

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top