Now Reading
Apple iPhone 8 ve iPhone X Lansmanı

Apple iPhone 8 ve iPhone X Lansmanı

iPhone 8 için Apple’nin hazırladığı lansmana saatler kaldı.Nefesler tutularak beklenen lansman 12 eylül‘de(bugün) gerçekleşecek.
ABD ve NTV Facebook ve Youtube sayfalarında canlı olarak yayınlanacak olan iPhone8 lansmanı ile Apple iPhone serisinin 10. yılınıda kutlayacak.Yapılacak olan bu özel yayında Apple’ın yeni ürünleriile ilgili özellikler çok geniş bir şekilde incelenerek açıklanacak.

 

iPHONE8 VE iPHONEX’TE OLMASI KESİN BEKLENİLEN ÖZELLİKLER;

Apple’in yer altı salonunda 1000 kişiye ev sahipliği yapacağı lansmanda iPhone 8 ve iPhone X isimli modellerini tanıtması bekleniyor

APPLE STEVE JOBS‘UN ANISINI YAŞATIYOR.

2011’de hayatını kaybeden Apple kurucusu Steve Jobs‘un anısına tanıtım lansmanını Cupertino’daki Steve Job Theater’da gerçekleştirecek.İphone tanıtımlarını San Francisco’daki Bill Graham Civic Center’ı tercih eden Apple’ın tarihinde  önemli yeri olan  Apple”i 19772’de bu salonda tanıtarak başlamıştı.
Bu sefer tercihini Steve Job Teater’dan yana kullananApple 10.yılında iPhone yaratıcılarından olan Jobs’a saygı duruşununda olduğunu gösteriyor.

See Also

APPLE CAMPUS İLK DEFA TANITIMA AÇILIYOR;

Apple Campus’te yer alan salonda yapılacak olan lansman için Apple 5 milyar dolara mal olan kampüs binasını ilk kez basın mensuplarına açıyor.

http://www.gultasarim.com/iphone-8-ve-iphone-xin-ozellikleri/

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top