Now Reading
Afro-Amerikan Saç Stili Modası

Afro-Amerikan Saç Stili Modası

2017 – 2018 yılının en güzel modası olan saç modelleri arasından biri öyle bir sıyrıldı ki, gerçekten dikkat çekici ve oldukça muhteşem görünüyor. Afro-Amerikan saç stili aslında ince telli ve az saçı olanlar için muhteşem bir seçim olabilir. Peki, nedir bu Afro-Amerikan saç stili?
Afro-Amerikan saç stili modası ünlü şarkısı Beyonce ile parlayan ve kızına yapılan hakaretler sonucu bunun dile getirmesi ile neredeyse tüm dünyada bir akım gibi yayıldı. Doğuştan bu saç özelliğine sahip olan Beyonce ve Jay Z’nin kızları Blu Ivy, bizim deyişimizle tam anlamı ile bir bonus kafa. Sık ve kabarık saçları, pamuk gibi görüntüsü ile dikkat çekiyor. Aslında hem uygulaması kolay hem de farklı bir görünüme sahip olmak isteyenler için muhteşem bir seçim olabilir.
2018 yılı Afro-Amerikan saç stili modasına uymak isterseniz seçimlerinizi yapmak için yüzünüze en uygun olanı seçmelisiniz. Bütün bir saç mı? Yandan ayrılmış model mi? Ortadan ayrılmış model mi? Yoksa tamamen oval bir model mi? Buna yüz şeklinize göre şekil verecek olan kuaförünüz ile karar vermelisiniz.

See Also

Hem daha güzel görünmek hem de bu yılı biraz farklı görüntü ile kapatayım derseniz eğer seçimlerinizi hemen Afro-Amerikan saç modellerinden yana yapabilirsiniz.
What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top