Now Reading
A101 Fırsatlarından Faydalanmak Çok Kolay

A101 Fırsatlarından Faydalanmak Çok Kolay

A101 Fırsatlarından Faydalanmak Çok Kolay

Türkiye’nin bütün ilçelerinde açılan ve açılmaya da devam eden A101, farklı kategorilerde ürünü bizlere ulaştırıyor. Pek çok markaya ait ürünleri ile ihtiyacımızı karşılamamızı sağlayan mağaza, her yerde karşımıza çıkabiliyor.

İnternet sitesinde hangi kategorilere ait ürünleri bünyesinde bulundurduğunu görebiliyoruz. Kategoriler arasında içecek grubu, süt ve sütlü mamuller, et ve et ürünleri, bakliyat ve unlu mamuller, kuruyemişler ve cips, kahvaltılıklar, bisküvi ve şekerleme, konserve ve baharatlar, margarin ve sıvı yağlar, meyve ve sebzeler, dondurma ve dondurulmuş ürünler gibi yiyecek grupları ile birlikte deterjan ve temizlik ürünleri, kâğıt, kozmetik ürünleri ve gıda dışı ürünleri de yer alıyor. A101 düzenli olarak her hafta indirim uyguluyor. “Haftanın Yıldızları”, “Çok Al Az Öde” ve “Aldın Aldın” kampanyaları ile daha çok ürüne bütçemizi sarsmadan ulaşmamızı sağlıyor. İnternetten ve mağaza broşürlerinden inceleme fırsatı bulabildiğimiz kampanyalardan biri olan “Haftanın Yıldızları” kampanyası cumartesiden cumaya kadar sürüyor. Belirlenen ürünler gıda ağırlıklı olmakla birlikte iç çamaşırı ve temizlik ürünlerinde de uygulanıyor. Seçili ürünleri bu kampanya sayesinde çok daha uygun fiyata alabiliyoruz. Bazı ürünler verilen tarihler içerisinde belirli günlerde indirime uğruyor.

 

Örneğin; 7-13 Nisan  tarihleri arasında yapılan “Haftanın Yıldızları” kapsamında patates ve soğan sadece 7 ve 8 Nisan tarihlerinde indirime girmiş. Bu fiyatlardan faydalanmak için bu tarihleri takip etmek gerekiyor. “Çok Al Az Öde” kampanyası da aynı tarihler içerisinde ama farklı ürünler de farklı bir kampanya uyguluyor. Adın da anlaşılacağı gibi belirlenen ürünlerden ne kadar fazla alınırsa o kadar hesaplı bir alışveriş yapmamız sağlanıyor.

Broşürde belirlenen ürünlerin üzerinde kaç tane alınırsa ödenecek ücret yazıyor. Bu şekilde bir hesaplama ile çok daha hesaplı bir alışveriş yapmış oluyoruz. Örneğin; bu hafta belirlenen ürünlerden biri olan Nivea deodorant çeşitlerinin adedi 11,90 TL iken 2 adet aldığımızda 23,800 TL’den 17,95 TL’ye ödeyebiliyoruz. Bazı ürünlerde daha fazla aldığımızda daha az ücret ödeyebilirken bazılarında da daha az satın alarak uygun bir fiyat ödeyebiliriz.

 

See Also

“Aldın Aldın” kampanyası 12 Nisan tarihinden itibaren geçerlidir. Diğerlerine göre ürün bazında daha geniş kapsamlı bir kampanya çeşidi olan “Aldın Aldın”, elektronik aletlerden hediyelik eşyalara, spor malzemelerinden oyuncaklara ve küçük ev eşyalarından tekstil ürünlerine kadar indirim uyguluyor. Pek çok yerden takip etme şansımızın olduğu A101 kampanyaları hesaplı alışverişi ayağımıza getiriyor. Takip etmek oldukça kolay olan indirimler ve fırsatlar kapsamındaki ürünler sınırlı sayıda olduğundan kaçırmamak gerekiyor. Ancak erken saatlerde yapılan alışverişler ile ihtiyaçlarımızı indirimli fiyatlara karşılayabiliriz.

 

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top