Now Reading
3 Boyutlu Nokta Manikür Nedir?

3 Boyutlu Nokta Manikür Nedir?

3 Boyutlu Nokta Manikür  El ve Ayak bakımında trend hanımlar ve beyler güzellik ,estetik açısından oldukça sağlıklı ve hijyen koşullarda gerçekleşmesi gereken el-ayak bakım işlemi olan manikür hakkında bilgilenelim.
Son dönemin trend konularından olan nokta manikür git gide yaygınlaşıyor. Sizde modayı yakından takip etmek ve tırnaklarınıza farklı oje sürüm teknikleri denemek isterseniz bir tavsiyemiz olacak. 3 boyutlu nokta manikür nedir? Haydi, incelemeye başlayalım.

Öncelikle 3 boyutlu nokta manikür için gerekli olan malzemeler;
-Tırnak yapıştırıcısı
– Farklı boyutlarda parlak nokta parçaları
– Baz tırnak cilası
– Şeffaf tırnak cilası
– Kürdan
– Ucu yapışkanlı kalem
See Also

3 boyutlu nokta manikür nasıl uygulanır?

İlk olarak tırnak cilasını uygulayın. Hem tırnak sağlığınız için hem de ojenizin daha sağlıklı görünmesi için ancak baz renginizi sürmek istediğiniz ojenin rengine yakın seçmenizi tavsiye ederiz. Ardından parlak noktalardan 10 tanesini bir kağıda koyun ve bir noktaya da tırnak yapıştırıcısı sıkın. Kuruyan tırnaklarınıza uygulamaya geçelim.
Kürdanın ucu ile tırnak yapıştırıcısından biraz alıp küçük bir nokta halinde tırnağınızın ucuna bırakın. Ucu yapışkanlı kalemle noktayı alın ve yapıştırıcı sürdüğünüz tırnağınıza noktayı koyun. Her tırnağınız için bunu uygulamalısınız.

Arsından son olarak tırnak yapıştırıcısı kuruduğu aman 2 kat daha şeffaf tırnak cilasını sürün. Tek kat bazen yetersiz kaldığı için 2 kat sürmelisiniz ki hem noktalar tırnağınız ile bütünlük oluşturun hem de zarar görmesin.
Tırnaklarınız da ki bu farklı deneyimi eminim çok beğeneceksiniz. Hem uygulaması kolay hem de farklı olduğu için arada denebilir.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top