Now Reading
2020 YAZ ERKEK TRENDLERİ

2020 YAZ ERKEK TRENDLERİ

2020 İlkbahar/Yaz Erkek Trendleri

Pandemi de olsa tüm hızıyla bir sezon bitiyor diğer sezon açılıyor. 2020 İlkbahar/Yaz sezonu için hazırlıklarınızı hakkında kısa bilgiler ile sezon trendlerini hep birlikte öğrenelim.

Batik tekrar huzurlarınızda.

Batik desenler bir kaç sezondur ön planda idi ve daha yetişkin kimliklerde orataya çıkmaya devam ediyor.Ofis stilinize dahil edebileceğiniz renkli tasarımları gelecek sezon için de gardroplarınızda yer ayırın..

Yeni Nesil Dış Giyim

Loewe’den Fendi’ye Raf Simons’tan Louis Vuitton’a neredeyse tüm pistlerde gördüğümüz bu gömlekler, kaftanlar ve dış giyim parçaları, erkek giyiminin geleneksel silüetlerini parçalayarak cinsiyetsiz, bir giysi sunuyor.

Sorbe Renkler

Sorbe renkler ile enerjik ve genç havanızla baharın centilmen havası bu kez bu muhteşem renklerin tesiri altında. Ofise renk ve enerji getiren takım elbiseler, pazartesi sendromuyla başa çıkmak için birebir.

 

See Also

Floral Akım

Floral yani çiçekli 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda sizlerle.Bu yaz çiçeklerle aranızı iyi tutun en azından stiliniz için. Gömleklerden başlamakla birlikte, tüm görünümünüzü ele geçirecek floral akıma teslim olun.Gardrobunuz çiçek açsın..

eveeet arkadaşlar erkek modasında size en uygunu sizin için hangisi ..

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top