Now Reading
2019’un İlk Windows 10 Güncellemesi ve Yenilikleri

2019’un İlk Windows 10 Güncellemesi ve Yenilikleri

2019’un İlk Windows 10 Güncellemesi

2019’un Windows 10 güncellemesini Microsoft, sessiz sedasız yayınladı. 2019’un bu ilk güncellemesi ile  Microsoft Edge, Internet Explorer, Windows kernel, Windows Linux alt sistemi ve Microsoft Scripting Engine için gelen güvenlik güncellemeleriyle birlikte PowerShell’deki birçok hatada ortadan kaldırılmış oldu.

-Windows 10 kullanıcılarından güncellemeyi indirenlerin göreceği önemli değişikliklerden biri de PowerShell uygulamasında yönetici yetkisi olmayan hesapların artık uzaktan erişim sağlayamayacak olması. 

-Microsoft üçüncü parti uygulamalarının bir hata nedeniyle hotspota bağlanamadığını bu hatanın da yakın zamanda giderileceğini açıkladı. Şirket yetkilileri bu sorunun çözümü için küçük bir yama paketinin açıklanacağıda belirtildi.

Yapılan bu son güncellemeyi yükleyenlerden şu ana kadar hiçbir teknik sıkıntı yaşadığını gösteren bir bilgi internette rastlanmış değil. 

2019 Windows güncellemesinin içerdiği güvenlik önlemlerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Microsoft, kullanıcıların güncellemeyi bir an önce indirmelerini öneriyor.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top