Now Reading
2018 Gelin Çiçeği Modası

2018 Gelin Çiçeği Modası

2018 gelinlik modasını daha önce incelemiştik. Şimdi sırada gelin çiçeği var. Bu yıl evlenmeyi planlıyorsanız ve tabi ki gelin çiçeği konusunda karasız kaldıysanız size birkaç tavsiyemiz olacak. 2018 Gelin Çiçeği Modasını gelin hep beraber inceleyelim.
Öncelikle bu yılın herhangi bir belirli rengi yok. Sadece çiçekler çok hareketli onu bilmelisiniz. Yani renkli çiçekler 2018 yılında da moda olacak. Güzel beyaz ya da tek renk çiçek yaptırmamalısınız. Gelinliğinize göre renk tonu seçimi yapabilirsiniz. İsterseniz tüm renkleri de kullanabilirsiniz. Hatta dilerseniz 3 renk seçimi ile daha muhteşem tercihlerde bulunabilirsiniz. Mesela beyaz, mor ve pembe 2018 Gelin Çiçeği Modasında hep ön planda. Ancak bir başka renk daha var ki olmazsa olmaz! Mavi!
See Also

Mavi gelin çiçeği mi olur demeyin. Olabilir. Mor, pembe, beyaz ve maviyi karıştırdığınız zaman harika renkler ortaya çıkabiliyor. Eşsiz güzellikleri bir arada görebilir hatta ortaya çıkana siz bile hayran kalabilirsiniz. Gelinlik modelinize göre nasıl bir seçim yapabileceğinizi belirleyebilirsiniz. Ancak en önemli olan çiçeğinizin bile sizi yansıtıyor olabilmesi. Yani gelinlik modelinize göre bir çiçek seçimi yapmak harika olacak. Tercihlerinizi yapabilmek için güzelce araştırmanızı tavsiye ederiz. Böyle en güzel seçimi daha kolay yapabilirsiniz.What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top