Now Reading
2018 ev dekorasyon trendleri

2018 ev dekorasyon trendleri

2018 ev dekorasyonunda doğal dokuları kullanarak yaşam alanlarında huzur yakalamak  isteyenlere hitap edebilen pek çok mobilya tasarımı bulabileceksiniz. Sakinlik ,huzuru evinize getirebilecek tasarımlar, 2018 yılında da dekorasyon trendlerinin takipçilerinin tercihleri arasında yer bulacak  görünüyor…

Yeni yılda dünya evine girecekler olanlar için ya da yeni ev düzecek olanlar için muhteşem tavsiyelerimiz var. 2018 ev dekorasyon trendleri için doğru yerdesiniz.
2018’e damgasını varacak olan tasarımlar doğadan ilham alarak yaşam alanlarınıza hafif parıltılar ile imzasını atıyor.Pirinç ve bakır detaylar ile sofistik ve modern tarzın bir arada yansıtabilmenizi sağlayan pirinç kaplı eşyalar ile şehir ışıklarıyla birleşiyor.Kadife kaplanmış şık koltuklarınıza bakır detaylar eşlik edebilecek 2018’de.Göz alıcı yaşam alanları oluşturmak tabi ki zevkinizi yansıtabileceğiniz seçimlerle ortaya çıkacaktır.

Doğadan ilham alan tasarımların çoğunlukta olduğu mekanlarda hafif bir parıltıya imza atmak isterseniz, 2018’e damga vuracak detaylar arasında pirinç ve bakır detaylar yer alıyor. Sofistik ve modern tarzı bir arada yansıtmak isteyenler için pirinç kaplı eşyalar şehir ışıklarına atıfta buluyor. Kadife kumaş kaplı koltuklara ise bakır renkli detaylar göz alıcı şekilde eşlik ediyor.

Öncelikle bu yılın iki rengi var turkuaz ve beyaz. Muhteşem bir evin sırrı tabi ki sadece ama bir o kadar da gösterişli bir dekorasyondan geçiyor. 2018 yılı için gümüş ve altın renginin yeri tabi ki sabit ancak turkuaz ve beyaz renkte bir dekorasyon düşünmelisiniz.

Beyaz mobilyalar ile döşenmiş harika bir evde turkuaz koltuklar düşünün. Kesinlikle kusursuz olabilir.

Dekorasyonun asıl eksikleri aksesuarlar ise tabi ki zevkinize göre gümüş ya da altın renkli olanları tercih edebilirsiniz.

See Also

Özellikle size sunulan halı seçimleriniz de iyi yapmalısınız.Bu yıl tek renk halılar çok moda. Renkli ya da kalabalık desenli halılardan kaçınmalısınız.Halı tercih etmeden de şıklığı yakalamak mümkün.

2018 ev dekorasyon trendleri arasında yine harika banyolar var ama renkler büyüleyici. Beyaz ve grinin hakimiyetini görmek mümkün. Ayrıca klozetlerin bile renklendiği bu dönemde siyah lavabo ve klozet bile tercih edebilirsiniz. Yani siyah, beyaz ve gri ağırlıklı bir banyo tercihinde bulunabilirsiniz. Ya da sadece birini seçebilirsiniz. Mesela ışıl ışıl parlayan beyaz bir banyo.

Seçim tamamen sizin. 2018 yılında evini yenileyecekler için birbirinden özel tavsiyeler burada. Renk tercihinizi hemen yaparak ev dekorasyonunuz için araştırmaya başlayabilirsiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top