Now Reading
2017 İLKBAHAR YAZ MODASI

2017 İLKBAHAR YAZ MODASI

2017 İLKBAHAR YAZ MODASI

Moda özellikle kadınların en fazla beğenisi ve takibini yaptıkları konuların başında geliyor. Her kadın güzel ve şık görünmek ister. 2017 modası için ilkbahar yaz kreasyonları hakkında sizlere yeni bilgileri ve trendleri sizlerle birlikte inceleyelim

Gece Kıyafetleri

Bu yıl iki parçadan oluşan gece kıyafetleri geçtiğimiz yıllara oranla rahatlıktan ziyade görselliğin ön planda tutulduğu kreasyonlardan oluşuyor. Hayli iddialı abiyelerin yerine daha modern bir görünüm ve birbirleri ile kombinlenen değişik renklerin dikkat çekici bir görsellik sunduğu aşikar.

 

Newyork Moda Haftasından Çicek Desenli Emprime Kumaştan Şık Bir Tasarım

Bahar aylarının cıvıl cıvıl renklerinin hakim olduğu ve doğadaki hallerine yakın kabartmaların giysi ile bütünleştiği uzun cardigan tarzı ceketin yine etek üzerindeki sabitlemesinin açık renk ince bir kemerle sabitlenmiş olması şıklığın yanında geleneksel ilk bahar  modası  tarzında bir seçim. Oldukça serin tutan bu giysilerde poplin kumaştan yapılan tasarımlar tercih edilmesi içerisinde  terlemeden rahat hareket edebilmenize olanak sağlıyor. Poplin kumaş genellikle gömlek üreticilerinin tercih ettiği bir kumaş türü ve kombinlerde son derece güzel uygulanabiliyor. Fakat hemen belirtelim poplin kumaşın inceliği dikkate alınarak bir seçim yapmak gerekiyor.

 

Grunge Tarzı Giyim

Biraz daha agresif bir giyim tarzı olan Grunge stili ilk baharın hafif serin son günleri ile yaz aylarının başladığı ilk haftalarda yanında kareli gömlek veya hırka ile bütünleşen bir kombinasyon. Daha koyu renklerde giyilen botlar ve bere ile karışık bir görselliği ön plana çıkaran tarz,gündelik yaşantı içinde kullanabileceğiniz tarz dağınık giyim sevenler için ideal .

Spor Giyimde Bu Yıl Kotlar Yine Revaçta.

Bu yılın spor giyim modasında en rahat tercihlerin her zaman kot giyimi olduğunda hiç şüphe yok. Mutlaka herkesin gar dolabında bir veya birkaç kot bulunuyor. Bu yıl kotlarda incili kot tarzı devam ediyor. Hayli iddialı kotlar rahat bir giyim tarzını sevenler için görselliği ile göz dolduran simetri içinde dizilmiş inciler ile güzel bir akım oluşturuyor. Üstelik basit montajı ile size kendi kot pantolonunuzu veya ceketinizi yaratma şansı tanıyor. Aldığınız kot pantolon ve ceketi incilerle süslemek güzel bir fikir. Ayrıca  size arzu ettiğiniz ölçüde inci kullanabilme ayrıcalığı tanıması açısından oldukça esnek bir kumaş türü. Tek yapmanız gereken inci tarzındaki boncukları İğne ve iplikle güzel bir şekilde kumaşa sabitlemek.

Bunun dışında kot ceket veya pantolonunuza ponpon ilave edebilirsiniz. İstediğiniz renk tonlarında ponponları iç kısmından dikerek isterseniz şerit şeklinde tasarlayabilirsiniz. Ponponların  kot pantolonunuza dikkat çekici bir hava kattığını dostlarınızın yorumlarından anlarsınız.

See Also

Kemer Çantalar

Yine spor giyim için ideal bir aksesuar olan kemer çantalar sizi hem çanta taşıma derdinden kurtarıyor hem de ekstra bir şıklık katıyor. Daha ziyade çanta taşımak zorunda kalanların kullandığı bu aksesuar kot veya kumaş gibi rahat giysilerin üzerine belden bağlanıyor. Üstelik cep telefonu gibi yanımızdan ayıramadığımız cihazlar için şıklığı bozmadan kullanımı açısından oldukça iyi bir seçim. Sadece kot olarak kullanmak istemeyenler kumaş bir etek üzerine uyumlu bir çanta seçerek giysileri ile bütünleştirebilirler veya şifon tarzı kumaş üzerine gayet uyumlu bir şekilde göz yormayan bir çanta ile şıklıklarına şıklık katabilirler.

 

 

 

 

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top