Now Reading
2017-2018 Sonbahar Kış Makyaj Modası

2017-2018 Sonbahar Kış Makyaj Modası

Bu yılın en popüler konularından birine gelelim. 2018 kış makyaj trendlerini inceleme zamanı geldi. Nasıl makyaj yapmalıyız? Göz makyajında hangi renkler moda? En popüler göz makyajı trendleri hangileri?

2017-2018 sonbahar kış makyaj modası hakkında bilmeniz gerekenler var. Özellikle göz makyajı konusunda sizi bekleyen püf noktaları incelemeliyiz. Modayı yakından takip edenler için en güzel sonuçlara ulaşmak kolay. Tabi ki doğru uygulama ve doğru renkleri seçmek en önemli olanı. Tercihlerinizi yapabilmeniz için işte size birkaç püf noktası.

1.Gökkuşağı Makyajı

Gözlere bir güzellik gelecek bu sene. Daha canlı, daha renkli, daha hareketli olacak makyaj. Gece gündüz ayırt etmeksizin, gözlere anlam katan seçimler yapmak mümkün. 2018 makyaj trendi arasında en meşhur olanı da tabi ki gökkuşağı makyajı.

 

2.Doğal Bakış

Ben sadelikten hoşlanıyorum diyenler için ise tabi ki sade göz makyajı ön planda. Çok hafif bir göz makyajı ile harika bir duru görünüme kavuşabilirsiniz.

3.Göz Kapaklarında Renkler

See Also

2018 trendleri arasında renk temaları da muhteşem, çünkü özellikle renkli gözler ön planda. Hem daha keyifli bir görünüme kavuşmak hem de modayı yakından takip etmek için seçimlerinizi hemen yapmalısınız.

4.Canlı Renkli Kirpikler

Tabi ki moda deyince kirpikleri de unutmamak gerekir. Hem muhteşem bir görünüme kavuşmak hem de en özel günlerinizde bunları tercih etmelisiniz.

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top