Now Reading
1 Ayda Nasıl Hızlı Kilo Verebilirim Diyorsanız Buraya Toplanın

1 Ayda Nasıl Hızlı Kilo Verebilirim Diyorsanız Buraya Toplanın

Bir Ayda Hızlı Nasıl Kilo Verilir?

Sevgili arkadaşlar günümüzde çok merak edilen bir ayda hızlı nasıl kilo verilir sorusunu sizler için yanıtlayacağız. Dilerseniz yazımızın detaylarına geçelim.
Öncelikle çoğumuz için 1 ayda hızlı kilo verme konusu gerçekten imkânsız ya da zor gelebilir. O nedenle bazılarımız konunun üzerine dahi düşmezler. Fakat bu düşüncenin çok yanlış olduğunu söyleyebiliriz. Yazımızın detaylarında belirteceğimiz üzere, bir ayda hızlı kilo vermek kurallar dahilinde çok kolaydır. Özetlemek gerekirse; sizin için aşağıda belirteceğimiz hususları harfiyen uyguladığınız takdirde dilediğiniz kiloya 1 aylık zaman zarfında düşebilirsiniz. Sevgili arkadaşlar sizlere kısa zamanda kilo verme yöntemlerinin yanı sıra metabolizmanızı nasıl hızlandıracağınıza dairde önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Çünkü metabolizmanın hızlandırılması da kilo vermeyle doğru orantılıdır. Ayrıca verilen kiloların hızlı şekilde alınmasını sağlayan hususlarda çok önemlidir. Bu konuyla ilgili de önemli bilgiler vereceğim.


1 Ayda Hızlı Kilo Vermek Mümkün mü?

Sevgili arkadaşlarım  1 ayda hızlı kilo vermek mümkün mü veya 1 ayda nasıl zayıflayabilirim noktasında hepimizin kafasında soru işaretleri var. Bu soru işaretlerine yanıt bulmak sizleri aydınlatmak adına birkaç husustan bahsedeceğiz. O hususlara geçmeden ilk olarak sorularımızın cevaplarının olumlu olduğunu belirtmek istiyorum.

1 aylık zaman içerisinde hızlı şekilde kilo verebilmek için mutlaka diyet programı hazırlayıp, uygulamanız gerekiyor. Diyet programının yanı sıra sporu hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz. Yürüyüşü bol yapmanın yanında bölgesel kilo problemleriniz varsa buralar için özel çalışmalar yapın. Sporu ve sağlıklı beslenmeyi hayatınızın parçası haline getiriniz.
1 ayda hızlı kilo verebilmek için; asansörü hayatınızdan çıkarın. Asansör yerine merdivenleri kullanarak her daim hareket halinde olun. Toplu taşıma kullandığınız takdirde gideceğiniz yerden 1 durak önce inerek yürümeyi tercih edin. Günlük yürümeye önem verdiğiniz sürece sevgili arkadaşlarım daha kolay kilo verirsiniz. Kilo vermeyi 1 ayda mümkün kılacak hususlardan bir tanesi de su tüketimidir. Arkadaşlarım siz ne kadar çok su tüketirseniz o kadar hızlıda kilo verebilirsiniz. Su tüketimiyle aynı zamanda metabolizmanızı da hızlandırabilirsiniz. Özellikle metabolizmayı hızlandırabilmek için günlük minimum 1.5 ile 2 litre arası su tüketin. Buraya kadar önerdiğimiz bu hususları yerine getirdiğiniz takdirde, 1 ayda hızlı nasıl kilo verilir sorusunun yarısına yanıt bulmuş olacaksınız.


1 Ayda Hızlı Kilo Verdiren Diyet Örneği

Sevgili arkadaşlarım  yukarıdaki bilgileri tamamlamak adına sizlere diyet örneği vereceğiz. Bu diyet örneğine göre 1 ayda hızlı kilo vermek için;

 • Uyanınca hemen ılımış 1 büyük bardakta su içiniz. Aç karna içtiğiniz ılık su metabolizmanızı daha iyi hızlandıracak.

Kahvaltı öğününüzde İse şunları tüketebilirsiniz:

 • 1 tane incecik dilimli tahıl ekmeği
 • Mevsimine göre yeşillikler
 • 1 tane haşlanmış yumurta ya da 1 dilim yarım yağlı beyaz peynir

Arkadaşlarım ara öğününüzde ;

 • Şekersiz 1 fincan bitki çayı içine çubuk tarçın katıp tüketebilirsiniz.

Kilo verebilmek için aç kalıp öğünleri azaltmak gerekmiyor. Aksine sık ama az yemek tüketmek kilo vermeyi daha hızlandırıyor. Onun için sevgili arkadaşlarım öğle öğününe de önem vermelisiniz.

Sizlere öğle yemeğinde şu gıdaları tüketmenizi öneriyoruz:

See Also

 • 3 yemek kaşığı yağsız yoğurt
 • Maksimum 30 gr tavuk, hindi, et, köfte ve balık gıdalarından birini tüketebilirsiniz.
 • Bu ürünleri isteğinize göre fırında, ızgara da ya da haşlama olarak pişirebilirsiniz.

Son olarak hızlı şekilde kilo verebilmek için ;

 • Öğle öğününüzde; közlenmiş sebze veya bol miktarda mevsimsel sebze tüketmeyi tercih edebilirsiniz.

Öğle öğününüzü tamamladıktan sonra ara öğün olarak;

 • 1 fincan yağsız sütten yapılan kahve tüketin.
  Son öğün yani akşam öğünündeyse sevgili arkadaşlar;
 • 3 yemek kaşığı yağsız yoğurt ile haşlanmış sebze yemeği tercih edebilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar bugünkü yazımızda sizlere; 1 ayda hızlı nasıl kilo verilir hususunda önemli bilgiler verdik. Konuyla ilgili sizlerin de düşünceleri varsa yorumlara ekleyebilirsiniz. Bir daha ki yazımda görüşmek üzere güzelliklerle mutlu ve sağlıklı kalın…

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Yorumlarınız bizim için değerli.

Scroll To Top