Home / BİRLİKTE ÖĞRENELİM  / SİLVERLİNE ANKASTRE ÜRÜNLER

SİLVERLİNE ANKASTRE ÜRÜNLER

Silverline Ankastre Ürünler ile ilgili bilgi ve tanıtım yazımızla sizlerleyiz..Silverline.com'da gördüğüm ankastre ocaklara    Türkiyenin her yerinden online ulaşabileceğinizi hatırlatarak ankastre ürünlerin konforundan sizlerde faydalanın.. 1994 yılında Gümüşfon adı ile 25 kişi ile kurulan silverline 1996 da ilk seri

Silverline Ankastre Ürünler ile ilgili bilgi ve tanıtım yazımızla sizlerleyiz..Silverline.com’da gördüğüm ankastre ocaklara    Türkiyenin her yerinden online ulaşabileceğinizi hatırlatarak ankastre ürünlerin konforundan sizlerde faydalanın..

1994 yılında Gümüşfon adı ile 25 kişi ile kurulan silverline 1996 da ilk seri üretimini yaparak mutfaklarımızda yer almaya başlamiştir.Yılda 100.000 adet üretim rakamına ulaşarak yatırımlarını genişleterek artık ihracata başlamıstır.İlk İhracatını yaptığı  Almanya’dan ilk tasarım ödülünü de almıstır.

Türk Patent Enstitüsü tarafından tanınmış marka kapsamına alınarak korunmaya başlanıp ekonomi bakanlığı tarafındanTurqualıty programı kapsamına alınmıştır.

Bugün ise 1000 kişilik çalışanları ile tasarım trendlerini  geleneksel çizgiler ile birleştirerk “Retroline”serisini ve geleceğin ankastre teknolojilerini yönlendirecek olan “Designline” serilerini 6 Kasım Cuma günü Mama Shelter’da düzenlenen toplantıda tanıttı.

Toplantının açılış konuşmasına Silverline markasının kurulduğu günden bu yana olan gelişiminden bahsederek başlayan Silverline Ankastre Pazarlama Direktörü Mehmet Aygül Markayı, ‘tasarım,kalite ve hizmet’ odağında geliştirdiklerini söyleyerek günümüzde eskiye bir özlem duyularak eski stillere geri dönüşün olduğunu, bunun bir çok sektörü etkilediğini, Fransız ve İtalyan mutfaklarında da sıklıkla görülen nostaljik ancak modern tasarımların Türkiye’de öncüsü olmak istediklerini ve Retroline serisini geliştirdiklerini belirtti.

   Lezzet uzmanı Yağız İzgül ise   sanayi devrimi ile bireylerin ilk fırın ve ocaklardan daha çok mutfakta vakit geçirmeye başladığını ve mutfağı kullanma alışkanlıklarının değişmesiyle , mutfak tasarımlarınında  etkilediğinden bahsetti. Kendi kariyer hikayesinde ise  Silverline’la olan ortak çalışmaları ‘Hikayesi Tadında Yemekler’ kitabının ne kadar önemli olduğundan bahsederek kitabın herkese hitap edecek, herkesin yapabileceği’ni söylediği yaklaşık 50 tariften oluşan kitabını imzalamasıyla sona erdi.

Siverline ile mutfaklarınızda çağı yakalamaya buyrun diyerek sizler ankastre ocakların ankastre fırınların ustasından söz ettık bu yazımızda sevgili dostlar..Sevgiyle kalın..

 

gultasarimm@gmail.com

gultasarim.com , gulmutfagim.com,cafefincan.com webmaster+cheff

Review overview
NO COMMENTS

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: